Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Piektdiena, 2020.gada 10.jūlijs   Vārda dienu svin: Lija, Olīvija
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2009.gada 27.maijs  


Cēsīs uzsāk bērnudārzu rekonstrukcijas darbus

ES finansētā projekta „Cēsu pilsētas pirmsskolas izglītības iestāžu renovācija” ietvaros paredzēts rekonstruēt četras Cēsu pirmsskolas izglītības iestādes. Šovasar jau trijās pirmsskolas izglītības iestādēs tiek veikti rekonstrukcijas darbi.

 

 Cēsu 3. pirmsskolas izglītības iestādē vērienīgi rekonstrukcijas darbi paredzēti nākamajā vasarā.

Līgums par Cēsu 1.pirmsskolas izglītības iestādes rekonstrukciju par kopējo summu 57`060,61 LVL ir noslēgts ar SIA „Būve Wood Line”. SIA „Cel Tik” veiks 4.pirmsskolas izglītības iestādes rekonstrukciju par kopējo summu 52`881.48 LVL un specializētajā bērnudārzā veiks rekonstrukcijas darbus par kopējo summu 59`559.43 LVL. Līgumi par būvniecības darbu veikšanu noslēgti maija sākumā un darbi jāpabeidz līdz 28.augustam.

Būtiskākais ieguvums pēc pirmsskolas izglītības iestāžu rekonstrukcijas būs telpu paplašināšana, kopā četros bērnudārzos izveidojot 12 jaunas vietas, kā arī ēku tehniskā stāvokļa uzlabošana.

          Cēsu 1.pirmsskolas izglītības iestādes ēkās tiks veikta visu logu un ārdurvju nomaiņa, kā arī elektroinstalācijas rekonstrukcija, Cēsu 4.pirmsskolas izglītības iestādē renovēs telpu grīdas segumu, rekonstruēs veļas mazgātavas telpas, kā arī izbūvēs ugunsgrēka atklāšanas un trauksmes iekārtas, nodrošinot ēku ugunsdrošības prasības.

Specializētajā pirmsskolas izglītības iestādē tiks renovēti sanitārie mezgli un virtuves telpas pie grupām, nodrošinot higiēnas prasības. Lai nodrošinātu iestādes drošības prasības, renovēs teritorijas nožogojumu.

 

 
Projektu līdzfinansē Eiropas SavienībaAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv