Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Otrdiena, 2020.gada 31.marts   Vārda dienu svin: Gvido, Atvars
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

















Top.LV

Latvijas Reitingi







2011.gada 27.maijs  


RISEBA Pārstāvniecība Cēsīs

                                          
25. martā Cēsīs, Raunas ielā 4, tika atklāta Rīgas Starptautiskās ekonomikas un biznesa administrācijas augstskolas Cēsu pārstāvniecība. Pasākumu atklāja RISEBA augstskolas rektore Dr.oec.asociētā profesore Irina Senņikova. Atklāšanā piedalījās Cēsu novada domes priekšsēdētājs Gints Šķenders, pašvaldības Izglītības nodaļas vadītāja Lolita Kokina, kā arī citi viesi.

   RISEBA Cēsu pārstāvniecības galvenā funkcija ir sniegt informāciju par augstākās izglītības iespējām RISEBA augstskolā, piedāvāt Vidzemes reģiona iedzīvotājiem, uzņēmumiem, organizācijām, valsts iestādēm, kā arī pašu un citu augstskolu studentiem dažādus kursus, seminārus un apmācības profesionāli aprīkotās telpās Cēsīs.

   Papildus, sadarbībā ar Nodarbinātības Valsts aģentūru (NVA) Eiropas Sociālā Fonda (ESF) projekta „Mūžizglītības pasākumi nodarbinātām personām” ietvaros piedāvājam nodarbinātām un pašnodarbinātām personām papildināt un pilnveidot darbam nepieciešamās prasmes un zināšanas profesionālās pilnveides un neformālās izglītības programmās, valodās, finansēs, biznesa vadībā, darba drošībā, izmantojot kuponu sistēmu.

   RISEBA Cēsu pārstāvniecība sadarbībā ar Cēsu pieaugušo izglītības centra jauniešu projektu „Cēsis-kino-identitāte” ietvaros sniedz profesionālu atbalstu filmas tapšanā, lekciju un praktisko nodarbību formā.

   No 26.marta Cēsīs tika organizēta arī „Jauniešu Akadēmija”, kas bija mērķtiecīgi izstrādāts bezmaksas lekciju cikls, radot iespēju jauniešiem iejusties nākamā studenta lomā. Seši aktīvākie jaunieši, kas apmeklēja visas lekcijas Cēsīs, saņēma RISEBA sertifikātus par sekmīgu akadēmijas beigšanu.

Sākot no 12.jūlija visiem Vidzemes jauniešiem būs iespēja pieteikties studijām jebkurā no augstskolām, kas piedalās projektā „Vienotā pieteikšanās pamatstudijām” RISEBA Cēsu pārstāvniecības telpās, Raunas ielā 4.

Ilze Serģe

RISEBA Cēsu pārstāvniecības vadītāja

 

 



Atpakaļ...



     Aktualitātes

     Pasākumi




     Ziņu arhīvs
 




















© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv