Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Piektdiena, 2020.gada 24.janvāris   Vārda dienu svin: Krišs, Ksenija, Eglons
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2009.gada 27.jūlijs  


„Biznesa inkubators Cēsis” slēdz 1,6 miljona vērtu līgumu ar LIAA

Sestdien, 25.jūlijā Cēsīs „Biznesa inkubatora Cēsis” valdes priekšsēdētājs Dairis Cālītis un Latvijas investīciju un attīstības aģentūras direktors Andris Ozols parakstīja 1,66 miljonu latu vērtu līdz šim pirmo tāda veida līgumu valstī par biznesa inkubācijas pakalpojumu sniegšanu Vidzemes reģionā.

 

Līgums tika slēgts, lai īstenotu ES struktūrfondu (ERAF) programmas "Uzņēmējdarbība un inovācijas" papildinājuma aktivitāti "Biznesa inkubatori". Biznesa inkubācijas pakalpojumus 1,66 milj. latu vērtībā biedrība „Biznesa inkubators Cēsis” turpmākos piecus gadus sniegs jauniem mikro, mazajiem un vidējiem komersantiem Cēsu, Madonas un Alūksnes novados.

 

„Esam gandarīti, ka pateicoties Cēsu novada pašvaldības atbalstam, esam Cēsīs veiksmīgi darbojušies un pašu spēkiem spējuši iegūt LIAA uzticību turpmākos piecus gadus paplašināt savu darbību arī Alūksnes un Madonas novados. Tieši pašvaldības atbalsts ir veicinošais faktors, kāpēc savus pakalpojumus sniedzam tieši Vidzemē,” atzīst Dairis Cālītis.

 

Pirms līguma parakstīšanas Cēsu novada domes priekšsēdētājs Gints Šķenders atzina, ka Jēkaba diena ir veiksmīga jaunu procesu sākšanai. „Jēkaba dienā latvieši tradicionāli cepa jauno maizi. Novēlu jaunajiem uzņēmējiem, kas radīsies biznesa inkubatorā, veiksmīgi attīstīties un drīz vien sākt savu patstāvīgo ceļu,” novēlēja G.Šķenders. 

 

ES programmas aktivitātes mērķis ir veicināt jaunu, dzīvotspējīgu un konkurētspējīgu komersantu veidošanos un attīstību Latvijas reģionos, nodrošinot tos ar komercdarbībai nepieciešamo vidi un konsultatīvajiem pakalpojumiem. Biznesa inkubācija ir unikāls un elastīgs komercdarbības attīstības process - infrastruktūras un personāla apvienojums, kas veidots, lai palīdzētu attīstīties jauniem un nelieliem komersantiem, atbalstot tos agrīnās attīstības stadijā ar ikdienas konsultācijām par pamata komercdarbības attīstības jautājumiem.

 

„Biznesa inkubators Cēsis” mērķis ir veicināt jaunu, konkurētspējīgu biznesa ideju realizāciju dzīvē, izmantojot dažādus komercdarbību veicinošus pasākumus sekmēt jaunu komersantu un komercsabiedrību rašanos un veiksmīgu darbību Cēsu pilsētā, tā veicinot Cēsu ekonomisko attīstību. Vairāk par „Biznesa inkubatoru Cēsis” skatīt šeit.

 

Jau ziņots, ka Cēsu pilsētas dome (kopš 1.jūlija Cēsu novada pašvaldība) 2008.gada 31.jūlijā noslēdza sadarbības līgumu ar biedrību «Biznesa inkubators Cēsis» ar mērķi izveidot biznesa inkubatoru un veicināt jaunu uzņēmumu attīstību pilsētā. „Biznesa inkubators Cēsis” kopš 2008.gada 11.augusta darbojas Cēsīs, Pļavas ielā 3a.

 

Informāciju sagatavoja

Cēsu novada pašvaldības

Sabiedrisko attiecību speciāliste

Ieva Karlsberga

t. 64121677; 26469249

ieva.karlsberga@dome.cesis.lv

www.cesis.lvAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv