Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Trešdiena, 2020.gada 8.aprīlis   Vārda dienu svin: Edgars, Danute, Dana, Dans
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2010.gada 27.jūlijs  


Veiksmīgi aizvadīta nometne Cēsu bērniem

 

Pagājušajā nedēļā norisinājās Latvijas Sarkanā Krusta Cēsu komitejas rīkotā nometne „Tava vasaras pasaka” bērniem no sociālā riska ģimenēm. Nometne notika 6 dienas un tajā piedalījās 27 bērni no sociālā riska ģimenēm vecumā no 8 līdz 12 gadiem.

Nometnes laikā bērniem tika dota iespēja izpausties radošajā (māksla, mūzika, literatūra), sportiskajā (komandas spēles, peldēšana, individuālie pārbaudījumi, sportiska deja, orientēšanās) un pirmās palīdzības jomā, tai pašā laikā apgūstot jaunas prasmes un iemaņas, kas turpmākajā dzīvē palīdzēs kļūt par spēcīgām un radošām personībām. Daudzas lietas nometnē, sākot jau ar vairāku dienu nosaukumiem, piemēram, „Dārgumu meklēšanas diena”, bija saistītas ar pasakām un teikām, lai stimulētu bērnu vēlmi lasīt grāmatas.

Projekts „Tava vasaras pasaka” Labiedarbi.lv 1.projektu konkursā 13 citu projektu konkurencē ar 3680 balsu lielu sabiedrības atbalstu ierindojās pirmajā vietā, iegūstot 600 latu lielu finansējumu.

Atgādinām, ka Labiedarbi.lv 2.projektu konkursā sabiedrības atbalstu guva arī cits Latvijas Sarkanā Krusta projekts - „Radošās darbnīcas”. Iegūtais finansējums ļaus Latvijas Sarkanā Krusta Jaunatnes brīvprātīgajiem viena gada garumā katru sestdienu apmeklēt Cēsu klīnikas Bērnu nodaļas pacientus, lai kopīgi pavadītu laiku zīmējot, līmējot, krāsojot un veidojot dienās, kad klīnikas pedagogs nestrādā, un rotaļu istaba ir slēgta. Sīkāka informācija: www.labiedarbi.lv/lv/balso_par_projektu/radosas-darbnicas.html

Par Labiedarbi.lv

Labiedarbi.lv ir SMScredit.lv un Draugiem.lv sadarbības rezultāts – labdarības projekts ar mērķi finansiāli un mantiski atbalstīt Latvijas iedzīvotāju personīgās attīstības un profesionālās izaugsmes iespējas. Labiedarbi.lv ir interaktīvs ikmēneša projektu konkurss, kurā piedalīties vai līdzdarboties var ikviens interneta lietotājs. Tā ideja ir nodrošināt iespēju talantīgiem, apdāvinātiem, ideju bagātiem, apņēmīgiem un uz izaugsmi orientētiem Latvijas iedzīvotājiem viegli un ātri saņemt finansiālu atbalstu viņu individuālo mērķu sasniegšanā. Viens projektu pieteikums var pretendēt uz līdz pat 2000 Ls lielu finansiālu atbalstu. Kopējais konkursa ikmēneša finansējuma fonds ir mainīgs, no 5000-7000 Ls un vairāk, ko veido īstermiņa aizdevumu tirgus līdera SMScredit.lv ikmēneša ziedojums 0.50Ls apmērā no katra uzņēmuma izsniegtā aizdevuma iepriekšējā mēnesī. Sīkāka informācija par Labiedarbi.lv projektu konkursa norises kārtību - www.labiedarbi.lv/lv/konkursa-nolikums/.

 

Sīkāka informācija par projektu Labiedarbi.lv:

 

www.labiedarbi.lv vai www.draugiem.lv/special/labiedarbi/

 

vai

Elīna Sprūde-Nesenberga

Labiedarbi.lv projektu asistente

Tālrunis: 66051666 vai

                28805384

E-pasts: Elina.Sprude-Nesenberga@labiedarbi.lvAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv