Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Otrdiena, 2020.gada 7.aprīlis   Vārda dienu svin: Zina, Zinaīda, Helmuts
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2010.gada 27.jūlijs  


Cēsu pilsētas svētkos atrakciju prieku dāvās Annels

Cēsu pilsētas svētkos Annels Atrakciju Parks kopā ar Cēsiniekiem svinēs gan Cēsu jubileju gan savu 15 gadu jubileju. Ar karuseļiem, piepūšamajām atrakcijām un cita veida aizraujošām izklaidēm.

 

Četru dienu garumā no 28. jūlija līdz 1.augustam, Cēsu pilsētas svētku ietvaros „Pikniks pilsētā... SVĒTKI AR GARŠU!” viesosies „Annels Atrakciju Parks”, kas piedāvās dažāda veida izklaidi – piepūšamās atrakcijas, karuseļus, gokartu trasi gan Cēsiniekiem, gan Cēsu pilsētas viesiem.
 

31. jūlijā paredzēta diskotēka līdz rīta saulei un pēdējam dejotājam.

1. augustā īpašā Annels ģimenes diena, kurā būs atrakcijas gan bērniem, gan pieaugušajiem. Viesosies leļļu teātris, darbosies radošās darbnīcas. Būs ģimenes sporta sacensības, kurās būs iespēja tikt pie dažādām balvām no Annels.

 

Annels Atrakcijas darbojas kopš 1995.gada un ir viens no lielākajiem uzņēmumiem Latvijā, kurš nodarbojas ar atrakciju nomu, piepūšamo atrakciju izgatavošanu, rotaļu laukumu izgatavošanu, kā arī rotaļu laukumiem lielākajos tirdzniecības centros visā Latvijā. Katru gadu Annels piedalās vairāk kā 300 publiskos un privātos izklaides pasākumos visā Latvijā un Eiropā.

 

Mūsu mērķis Jūsu prieks un izklaide –Annels !

www.annels.lv

 

Sagatavoja

Zane AudrupeAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv