Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Piektdiena, 2020.gada 18.septembris   Vārda dienu svin: Liesma, Elita, Alita
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2012.gada 27.jūlijs  


Izdota jauna karte- tikai par Cēsīm

Iznākusi jauna un krāsaina Cēsu tūrisma karte, kas gan vietējiem iedzīvotājiem, gan Latvijas un ārzemju viesiem palīdzēs saņemt aktuālu un plašu informāciju par tūrisma piedāvājumu tieši Cēsu pilsētā.

 

Tūrisma kartē atrodama informācija un raksturojošas fotogrāfijas par apskates objektiem, aktīvās atpūtas iespējām, interešu aktivitātēm, izklaides vietām pilsētā un citas tūristiem, cēsniekiem noderīgas ziņas. Jaunums tūrisma kartē ir iekļautie nozīmīgākie fakti par Cēsīm un Cēsu hronika.

Cēsis ir bagāta ar kultūrvēsturisko mantojumu, atjaunotām un sakārtotām apskates vietām, kuras vēl nav iepazinuši, iespējams, arī cēsnieki paši. Tagad cēsniekiem ir iespēja bez bažām uzņemt viesus un stāstīt precīzāko, jaunāko informāciju par dzimto pilsētu.

 

Kā pastāstīja Cēsu Tūrisma informācijas centra vadītāja Andra Magone, salīdzinoši ar pagājušo gadu tūristu skaits ir manāmi pieaudzis. „Cēsu pils kompleksa apmeklētāju skaits no 1.maija līdz 20.jūlijam salīdzinot ar pagājušā gada tādu pašu periodu ir palielinājies par 27%. Tāpat kā pagājušajā gadā, pils kompleksu ir apmeklējuši galvenokārt tūristi ir no Latvijas un Vācijas, kā arī kaimiņvalstīm – Krievijas, Lietuvas, Igaunijas. Cēsu Tūrisma informācijas centra (TIC) apmeklētāju skaits salīdzinot ar pagājušo gadu arī ir pieaudzis par 18%. Pēc informācijas Tūrisma centrā pārsvarā ir vērsušies ārzemju tūristi – no Vācijas, Krievijas un Skandināvijas valstīm. Manāmi palielinājies ir tūristu skaits no Nīderlandes, Dānijas un Austrijas,” informē Andra Magone.

  

Ikviens ir aicināts apmeklēt Cēsu Tūrisma informācijas centru(Pils laukums 9), kur šī bezmaksas karte ir pieejama latviešu un angļu valodā.

 

 

Daiga Janševska

Cēsu Kultūras un Tūrisma centra

Sabiedrisko attiecību speciāliste

Tālr.64127636;28342115

e-pasts: daiga.jansevska@cesis.lv

www.cesis.lv

 

 

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv