Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Svētdiena, 2020.gada 5.aprīlis   Vārda dienu svin: Vija, Vidaga, Aivija
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2010.gada 27.augusts  


Darbi Valmieras ielā tuvojas finišam

 

Cēsu novada pašvaldība projekta „Cēsu pilsētas maģistrālo ielu rekonstrukcija” ERAF Darbības programmas „Infrastruktūra un pakalpojumi”; 3.6.Policentriskā attīstība 3.6.1.pasākums „Atbalsts ilgtspējīgai pilsētvides un pilsētreģionu attīstībai” 3.6.1.1. aktivitāte „Nacionālas un reģionālas nozīmes attīstības centru izaugsmes veicināšana līdzsvarotai valsts attīstībai” ietvaros veic ielu rekonstrukcijas darbus.

 

Šajā pavasarī uzsākās rekonstrukcijas darbi Valmieras ielā, posmā no Dzelzceļa ielas līdz pilsētas robežai. Šajā ielas posmā būvniecības darbi pilnībā tiks pabeigti līdz šī gada 1.septembrim, bet minētais posms jau pilnībā atvērts satiksmei. Rekonstrukcijas darbus veica ceļu būves firma SIA “Binders”. Atbildīgais būvdarbu vadītājs Andrejs Linde atzīst, ka būvniecības darbi  šajā ielas posmā bija salīdzinoši vienkārši, ko nedaudz apgrūtināja lielā satiksmes intensitāte. “Šādi bija pasūtītāja nosacījumi atklāta konkursa nolikumā un ar to mums jārēķinās. Zināmus sarežģījumus tas radīja, nozīmīgākos darbus veicām agri no rīta, kad satiksme Valmieras ielā bija mazāka,” skaidro A.Linde. Pasūtītāja intereses būvobjektā pārstāvēja SIA „Jurēvičs un partneri” būvuzraugs Artūrs Šķurs. „Valmieras ielas būvniecības darbi noslēdzas. Lieli sarežģījumi būvniecības laikā neradās. Lielākā aizķeršanas bija pie dažiem projekta risinājumiem, ko kopīgi ar pasūtītāju un būvprojekta autoru izdevās atrisināt. Domāju, ka visas projekta izmaiņas bija pamatotas un galarezultāts ir apmierinošs,” pauž A.Šķurs. Projekta autoru SIA „Pro bet” būvobjektā pārstāvēja Jānis Roops, kurš atzīst, ka iela ir izbūvēta atbilstoši visām projekta autora prasībām un ļoti augstā līmenī. 

 

„Būvniecības process bija ļoti mainīgs, reizēm pat dramatisks. Bija gan domstarpības ar projekta autoru par projekta risinājumiem, gan nesaskaņas ar būvuzņēmēju par izbūves kvalitāti. Nu jau darbi var teikt ir pabeigti, palikuši vairs tikai nelieli labiekārtojuma darbi, jāsakārto nepieciešamā dokumentācija un ielu varēs nodot ekspluatācijā” informē projekta vadītājs Andris Mihaļovs.

 

Valmieras ielā būtiski uzlabota satiksmes drošība. Valmieras un Rūpniecības ielu krustojumā izbūvēta papildus nogriešanās josla. Būtiski uzlabojumi saistīti ar papildus apstāšanas laukumu, kur tiks uzstādīta Cēsu pilsētas karte. Autobusa pieturvietās uzstādīs specializētos paviljonus jeb nojumes, visā ielas posmā nodrošinātas nepieciešamas vides pieejamības prasības. Posmā no Dzelzceļa ielas līdz Rūpniecības ielai izbūvēts veloceliņš, kas apvienots ar gājēju ietvi.

 

IEGULDĪJUMS TAVĀ NĀKOTNĒ!

Informāciju sagatavoja

Cēsu novada pašvaldības komunālās nodaļas vadītāja vietniece

Liene Jurģēna

Tālr.64127583

Liene.jurgena[at]dome.cesis.lvAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv