Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Pirmdiena, 2020.gada 6.aprīlis   Vārda dienu svin: Dzinta, Zinta, Vīlips, Filips
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2012.gada 27.augusts  


Līvu pamatskolas skolēniem un pedagogiem bijusi darbīga vasara

Šovasar Līvu pamatskolā notikušas divas vasaras nometnes „Darot gūstu”, kurās kopā piedalījās 62 Cēsu novada bērni. Vienā nometnē piedalījās  nometne 1. – 4. kl. skolēni, otrajā – 5. – 8. kl. skolēni. Finansiāli pasākumu atbalstīja E. Bjerke ar saviem draugiem no Norvēģijas. Nometnē brīvprātīgi, bez atlīdzības strādāja Līvu pamatskolas pedagogi. Bērni zīmēja, sportoja, devās ekskursijā, baudīja jūras gaisu, izzināja Dāvida avotu vēsturi un dabas noslēpumus, sadraudzējās ar Siguldas novada bērniem, kuri iesaistījušies „Jušu” kustībā.

 

Līvu pamatskola ir iesaistījusies Latvijas jauno pētnieku kustībā „Juši”. Tie ir bērnu radīti aizraujoši tēli, kas ar dažādiem pētījumiem, uzdevumiem, pasākumiem, radošām darbnīcām, konkursiem un sadarbības projektiem mācīs bērnus dziļāk izzināt un izprast visas sešas maņas – redzi, tausti, dzirdi, ožu, garšu un intuīciju. Katrai no maņām ir savs aizraujošs Jusis – Auša, Tauša, Smeķis, Bolis, Ozis, Būtis. Kustība domāta 1. – 4. kl. skolēniem. Lai bērniem būtu interesantāk darboties, vasarā strādājām pie Jušu sajūtu takas iekārtošanas, kas top sadarbībā ar Nīderlandes fondu KNHM projekta konkursu „Sabiedrība ar Dvēseli”.

 

Skola ir uzsākusi dalību ESF līdzfinansētā projektā „Inovatīvas starpdisciplināras atbalsta programmas ieviešana garīgās un fiziskās veselības uzlabošanai, sociālai atstumtības riska mazināšanai bērniem un jauniešiem”. Bērniem būs iespēja individuāli konsultēties ar speciālistiem – psihologu, logopēdu, kā arī saņemt individuālas pedagogu konsultācijas. Esam jau saņēmuši spēles un kancelejas piederumus, kas atvieglos mācību procesu. Augustā pedagogi semināros ieguva zināšanas, lai oktobrī varētu iesākt darbu.

 

Informāciju sagatavoja:

Līvu pamatskolas direktore

Antra GabrānovaAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv