Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Sestdiena, 2020.gada 4.aprīlis   Vārda dienu svin: Valda, Herta, Ārvalda, Ārvalds, Ārvaldis
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2012.gada 27.augusts  


22.08.- 31.10. Zanes Čākures personālizstāde MADARA

„Puķes ir dabas skaistākie vārdi un hieroglifi, ar kuriem tā dara zināmu, cik mēs tai esam mīļi.”

Johans Volfgangs Gēte

 

CATA Kultūras namā no 22.augustas līdz 31.oktobrim atvērta Zanes Čākures personālizstāde „MADARA”.


„ Mana pirmā personālizstāde „Madara” ir kā atgriešanās bērnībā. Tā ir viegla pastaiga pa bērnu dienu taku, kad viss bija jāiepazīst un jāatklāj. Šajās sajūtās man ļoti palīdzēja mana mazā meitiņa Madara, kura atkal no jauna man deva iespēju veidot dialogu ar ziediem. Viņas neviltotā interese par šo pasauli un vēlme to izpētīt, uz ziediem man ļāva paskatīties kā uz kaut ko ļoti lielu, nozīmīgu un dzīvībai svarīgu.

Kāds īpašs darbs ir „Sakura”. Tas ir veltījums mana tēva braucienam uz Japānu. Japānas senā kultūra, kurā mēs spējam tikai nojaust tās dvēseles bagātības, dod iespēju mums kļūt labākiem. Japānas būtība ir arī tās krāšņo un neatkārtojamo ziedu valstība.

Ziedi padara ne tikai pasauli skaistāku, bet esot to tuvumā, tie nemanot liek arī mums pašiem atvērties, pietuvoties dabai un atvērt sirdis kam cēlākam.” Zane Čākure.

 

Izstāde apskatāma bez maksas.Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv