Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Svētdiena, 2020.gada 5.jūlijs   Vārda dienu svin: Andžs, Andžejs, Edīte, Esmeralda
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2011.gada 27.septembris  


Koku vainagu veidošana un bīstamo koku zāģēšana

Šonedēļ Cēsu pilsētā paredzēta vairāku bīstamo, avārijas situācijā esošu un nokaltušu koku nozāģēšana. Koki tiek zāģēti, lai samazinātu iespējamos draudus, kas var rasties kokiem nolūztot, kā arī lai uzlabotu pilsētas vizuāli estētisko izskatu.  Lielākā daļa avārijas situācijā esošie koki ir lieli, plašiem vainagiem, tādēļ to nozāģēšana ir sarežģīta un jāizmanto  pacēlāja pakalpojumi.

Tuvāko nedēļu laikā tiks veikta arī ielu apstādījumos esošo koku vainagu veidošana – nokaltušo, vainagā traucējošo zaru izzāģēšana, koku vainagu „pacelšana”, lai atvieglotu autotransporta un gājēju pārvietošanos un nodrošinātu ielu un ceļa norādes zīmju pārredzamību. Koku vainagu veidošana paredzēta Gaujas ielā, Rīgas ielā, Cīrulīšu ielā, Piebalgas ielā atsevišķos posmos Valmieras ielā, Birzes ielā, Dzintaru ielā. Darbus veiks profesionāls arborists, jeb kokkopis.

Aicinām iedzīvotājus veicamos darbus uztvert ar sapratni un iecietību, atvainojamies par īslaicīgām neērtībām un satiksmes ierobežojumiem.

Attēlā: Arborists Reinis Reķis veido vainagu kokiem Piebalgas ielā.

Informāciju sagatavoja

Dace Laiva

Cēsu novada pašvaldības Komunālās nodaļas ainavu arhitekte

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv