Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Otrdiena, 2020.gada 7.aprīlis   Vārda dienu svin: Zina, Zinaīda, Helmuts
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2012.gada 27.septembris  


Projekti, kuros ieliktas cēsnieku sirdis un dvēseles

Ar iepriecinošiem rezultātiem noslēgusies Nīderlandes fonda un Cēsu novada pašvaldības līdzfinansēto projektu ieviešana. Komisija, piedaloties Nīderlandes KNHM pārstāvim Niko Opdamam, pārbaudīja veikumu un secināja, ka projektu ieviešanai piešķirtā nauda ir izlietota lietderīgi. Visu 11 atbalstīto projektu izpildē ielikta sabiedrības sirds un dvēsele un pie visiem ir strādāts ar lielu atdevi. Īpašas pieminēšanas vērti ir tie, kuros pašas sabiedrības ieguldījums ir vislielākais.

Atzīmējama ir grupas „ Aktīvie Cēsu jaunieši” iniciatīva, kas atjaunoja Jauniešu mājas telpas „Putniņkrogā”, projekta vadītāja Monta Cielava. 

Paegles ielas kvartāla afišu staba ierīkošanā ar lielu personīgo atdevi strādāja Domubiedru grupa „ Kvartāla seja”, vadītāja Mārīte Folkmane.

Latvijas kaulu, locītavu un saistaudu slimnieku biedrības projekta „No sirds uz sirdi” rezultāts ir krāsaini adījumi, šuvumi un citi darinājumi, kurus dāvinās veciem ļaudīm. Lielu ieguldījumu projekta ieviešanā devusi Ināra Beroza.

Valmieras ielas daudzdzīvokļu mājas ar domubiedru grupa „ DzĪKS Birzītes” ar projekta vadītājas Ineses Lances iniciatīvu tika pie jauna bērnu rotaļu laukuma. 

Cēsu 4. Pirmsskolas izglītības iestādē tika atjaunota bērnu rotaļu laukuma nojume, gan iesaistot sponsorus, gan izmantojot vecāku prasmes būvniecībā un labiekārtošanā. 

 

Visi projekta ieviesēji un komisija kopā sanāks uz projektu kopīgu prezentāciju oktobra beigās, kurā dalīsimies pieredzē un domāsim par jaunām idejām Cēsu novada labiekārtošanā.

 

Informāciju sagatavoja

Cēsu novada pašvaldības

Attīstības plānošanas nodaļas

projektu un vides speciāliste

Inta ĀdamsoneAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv