Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Svētdiena, 2020.gada 5.jūlijs   Vārda dienu svin: Andžs, Andžejs, Edīte, Esmeralda
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2008.gada 27.oktobris  


Cēsīs viesojas pedagogi no Siguldas izglītības iestādēm

Pirmdien, 27.oktobrī, Cēsīs viesosies pedagogi no Siguldas izglītības iestādēm. Siguldas pedagogi savu vizīti Cēsīs sāks plkst.10.00 ar Cēsu 2.pamatskolas apmeklējumu un tikšanos ar skolas direktoru Ojāru Bicānu. Skolā delegācija gūs ieskatu skolas izmantotajā attīstības sistēmā bērnu atbalstam un iepazīsies ar skolas piedāvātajām izglītības iespējām.

 

Vēlāk delegācija apmeklēs arī Cēsu pilsētas pamatskolu, kur visus uzņems skolas direktors Māris Šķēle un par palīgskolotāja darbu stāstīs palīgskolotāja Vita Zeilāre, kā arī viesus informēs par projekta „Roku rokā bērna atbalstam” darbību un nozīmību.

 

Pēcpusdienā Siguldas pedagogi viesosies Cēsu bērnu un jauniešu izglītības un veselības centrā, savukārt pēc vizītes dosies nelielā ekskursijā pa Cēsīm vēsturnieka Daumanta Vasmaņa vadībā.

 

Informāciju sagatavoja

Laura Zauere

Cēsu pilsētas domes

Sabiedrisko attiecību speciāliste

T.64121677; 28645386

e-pasts: laura.zauere@dome.cesis.lv

www.cesis.lv

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv