Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Pirmdiena, 2020.gada 13.jūlijs   Vārda dienu svin: Margrieta, Margarita
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2008.gada 27.oktobris  


Cēsis tikai līdz trešdienai turpinās unikāls seminārs par humāno pedagoģiju

Līdz pat trešdienai Cēsīs, 2.pamatskolā norit unikāls autorseminārs par humāno pedagoģiju, ko vada pats humānās pedagoģijas pamatlicējs Krievijas Izglītības akadēmijas goda locekļis, psiholoģijas doktors, profesors Šalva Amonašvili. Tā ir unikāla iespēja pedagogiem, studentiem, vecākiem, vecvecākiem un topošajiem vecākiem izzināt un iemācīties humāni personisko pieeju bērna audzināšanā un izglītošanā. Kā pastāstīja semināra dalībnieki, seminārs notiek ļoti ieinteresētā, emocionāli piesātinātā atmosfērā, kur ļoti konstruktīvi un strukturēti vienkāršā valodā tiek izskaidrotas pamatlietas, pamatkļūdas un pamatmetodes, kā audzināt cilvēku, ņemot vērā katra paša fiziskās un garīgās izaugsmes.

„Atļaujos teikt, ka TĀDAS KVALITĀTES IZPRATNE PAR BĒRNA GARĪGO VĒRTĪBU ATTĪSTĪŠANU Latvijā nav pieejama, un šī unikālā iespēja dod iespēju skolotājiem, izglītības vadības speciālistiem un vecākiem izzināt viskvalitatīvākās audzināšanas un izglītošanas metodes, kuras veido cilvēku par cilvēku, pašam viņam uzkāpjot par savas izaugsmes kāpnēm”, pauda viena no semināra organizatorēm Cēsu rajona izglītības pārvaldes speciāliste Ilze Šulte.

Seminārs ir atvērts, tajā var piedalīties ikviens interesents ,samaksājot 5 latus par dienu – 3 lati par semināru un 2 lati par pusdienā.

Semināra partitūra:

Pirmā diena: “Mūsu dvēselei ir debesu izcelsme”
Otrā diena: “MĒS VISI
NĀKAM NO BĒRNĪBAS”
Trešā diena: “…Bet viņŠ jau dzīvo”
Ceturtā diena: “izzi
ŅAS SPĒKI”
Piektā diena:          “
MĒS ESAM DIEVA LĪDZDARĪTĀJI!”

 

Šalva Amonašvili ir psiholoģijas doktors, profesors, Krievijas Izglītības akadēmijas goda loceklis, Tjumeņas Valsts universitātes, Samāras Valsts pedagoģiskās universitātes un Čeļabinskas Valsts pedagoģiskās universitātes goda profesors.

Humānās pedagoģijas laboratorijas vadītājs Maskavas pilsētas Pedagoģijas universitātē, Šalvas Amonašvili grāmatu apgāda vadītājs, Maskavas 1715. un Sanktpēterburgas 38. eksperimentālās skolas zinātniskais vadītājs.

Daudzu grāmatu, tulkotu vairāk kā 30 valodās, autors: “Pedagoģiskā simfonija” (trīs grāmatās), “Uz skolu no 6 gadu vecuma”, “Mācību novērtēšanas pamati”, “Radot cilvēku”, “Vēstules meitai”, “Pārdomas par humāno pedagoģiju”, “Dzīves Skola”, „Patiesība par skolu“, „Kāpēc dzīvi nenodzīvot kā gara varoņiem“, „Bērna kausā guļ kultūras grauda iedīglis“ u.c.

Š.Amonašvili ir pedagogs novators, kurš pasludinājis Sadarbības pedagoģiju. Plaši darbojas, nostiprinot humānās pedagoģijas idejas — vada seminārus Krievijas un NVS valstu skolotājiem, māca studentus un aspirantus. Kopā ar akadēmiķi D.Zujevu izdod “Humānās Pedagoģijas Antoloģiju” 100 sējumos (30 sējumi jau ir iznākuši).

Dzimis 1931.gadā Tbilisi (Gruzija). Beidzis Tbilisi universitātes Orientālistikas fakultāti. 60.-70.gados vadīja masveida eksperimentu Gruzijas skolās. Šis eksperiments guva plašu atbalsi visā pasaulē, jo pamatoja jaunu zinātnisku virzienu, kas kļuva pazīstams kā “Humāna un personiska pieeja bērniem izglītošanas procesā”. Viņa “Dzīves Skolas” sistēmu Krievijas Federācijas Izglītības ministrija iesaka izmantot praksē.

 

Vairāk informācijas: http://www.cesis.liis.lv/?id=3

 

Semināru organizē Cēsu rajona padomes Izglītības pārvalde sadarbībā ar Rīgas Domes IJSD Humānās pedagoģijas centru  un Starptautiskā Rēriha centra Latvijas nodaļu.

Semināra atbalstītāji ir www.tautvaldība.lv, kuri dokumentē visu autorsemināra gaitu.

 

Telefons uzziņām: 64127912

 

Informāciju sagatavoja:

Jana Velvele

Cēsu rajona padomes Sabiedrisko attiecību speciāliste

29249648

jana.velvele@cesurajons.lvAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv