Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Pirmdiena, 2020.gada 13.jūlijs   Vārda dienu svin: Margrieta, Margarita
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2007.gada 27.novembris  


Diskutē par izglītības nākotni

No 26. līdz 29. novembrim Latvijā notiek starptautisks seminārs „Building new partnerships”, kura laikā 11 dažādu valstu pārstāvji tiksies un diskutēs par vispārējās un iekļaujošās izglītības politikas īstenošanu.

 

Jau rīt, 28. novembrī, delegācija dosies uz Cēsīm, lai klātienē novērtētu pašvaldības ieguldījumu kompleksu iekļaujošas izglītības nodrošināšanā. Delegācija apmeklēs Pirmsskolas izglītības iestādes logopēdisko centru, Cēsu pilsētas psiholoģiskās palīdzības centru, pilsētas 2. pamatskolu, kā arī Sociālo pakalpojumu un sociālās palīdzības aģentūru. Delegāti tiksies ar pašvaldības pārstāvjiem un diskutēs par jautājumiem par iekļaujošās izglītības politikas īstenošanu pašvaldībā, kā arī par valsts, pašvaldības atbalstu un sabiedrības nostāju šajā jautājumā.

 

Semināra mērķis ir pieredzes un informācijas apmaiņa starp dažādu valstu ekspertiem izglītības jomā, iepriekšējo divu gadu laikā realizēto projektu novērtēšana, kā arī jaunu kopīgu aktivitāšu plānošana nākamo gadu laikā, kā arī semināra laikā paredzēts Moldovas, Baltkrievija, Armēnijas, Azerbaidžānas un Gruzija s izglītības ekspertus iepazīstināta ar vispārīgās un iekļaujošās izglītības politikas ieviešanu Latvijā.

 

Latvijā un Cēsīs viesosies 11 dažādu valstu izglītības ministri, izglītības speciālisti, kā arī UNESCO Latvijas nacionālās komisijas pārstāvji.

 

Semināra atklāšanā paredzēta arī Latvijas Republikas Izglītības un zinātnes ministres Baibas Rivžas uzruna, plānots, ka uzrunas semināra dalībniekiem teiks arī UNEASCO Maskavas biroja direktors, Latvijas UNESCO komisijas pārstāvji un citi ministriju pārstāvji. Ar savu valstu pieredzi izglītības jomā iepazīstinās arī Azerbaidžānas, Gruzijas, Baltkrievijas, Moldovas un Armēnijas izglītības eksperti.

 

CĒSIS – PILSĒTA, KAS PLĀNO

 

Informāciju sagatavoja

Cēsu pilsētas domes

Sabiedrisko attiecību speciāliste

Laura Zauere

Tālr. 4121677; 28645386

laura.zauere@dome.cesis.lv

www.cesis.lv

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv