Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Otrdiena, 2020.gada 2.jūnijs   Vārda dienu svin: Emma, Lība
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2009.gada 28.janvāris  


31.01.-01.02. Latvijas čempionāts un FIS sacensības snovbordkrosā

Šīsnedēļas nogalē, sestdien un svētdien, Ozolkalnā notiek Latvijas čempionāts un FIS sacensības snovbordkrosā. Jau šobrīd Ozolkalnā tiek gatavota pilnīgi jauna snovborkrosa trase, ko pēc sacensībām, mazliet citādā formā varēs izmantot jebkurš snovbordists. Trases gatavošanā tiks izmantota Toma Vasina un viņa trenera Andra Vasina starptautiski iegūtā pieredze.


Pieteikumi sacensībām jāiesūta elektroniski uz LSS e-pastu, vēlākais līdz ceturtdienas vakaram.
Atsevišķiem dalībniekiem, kas nebūs paspējuši pieteikties elektroniski, tks dota iespēja pieteikties sacensību sekretariātā uz vietas, bet ne vēlāk kā līdz treniņu oficiālo treniņu sākumam (izņemot FIS grupas).

Lai piedalītos FIS sacensībās (tas attiecas uz pieaugušo grupām sievietes, vīrieši) dalībniekiem nepieciešams FIS kods un parakstīta FIS deklarācija. Tiem kam nav FIS kodi, bet vēlas tos iegūt, lūdzu caur saviem klubiem kontaktējieties ar LSS - info@infoski.lv

LSS licenzētajiem sportistiem dalība sacensībās bez maksas. Pārējiem dalībniekiem dalības maksa par sacensībām ir sekojoša:

Pieaugušie          - 20 Ls par abām dienām/ 15 Ls par vienu sacensību dienu.
Jaunieši, juniori   - 10 Ls par abām dienām/ 7 Ls par vienu sacensību dienu.

Dalības maksas iekļauj arī pacēlaja biļeti sacensību dalībniekiem, bet to izmantot varēs tikai dalībnieki ar sacensību numuriem.

Dalības maksas būs iespējams samaksāt arī uz vietas pie reģistrācijas. Dalībniekiem, kas dalības maksu veic ar pārskaitījumu, pie reģistrācijas jāuzrāda maksājuma uzdevuma kopija.

Visiem dalībniekiem jābūt parakstītām LSS deklarācijām. Nelicenzētie sportisti, lai tikti pielaisti pie sacensībām,  deklarācijas varēs parakstīt uz vietas piereģistrējoties.

Sīkāka informācija sekos!
http://www.infoski.lv/jaunumi/792/

 Sacensību provizoriskā programma


LSS deklarācija --> šeit

Pieteikuma anketa FIS kodiem --> šeitAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv