Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Ceturtdiena, 2020.gada 9.aprīlis   Vārda dienu svin: Valērija, Žubīte, Alla
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2011.gada 28.janvāris  


Veselības ministrs - slimnīca Cēsīs būs

 
Ceturtdien, 27.janvārī darba vizītē Cēsis apmeklēja Veselības ministrs Juris Bārzdiņš. Ministrs tikās ar Cēsu novada domes priekšsēdētāju Gintu Šķenderu un apmeklēja Cēsu klīniku, kur slimnīcas direktors Gundars Kniksts, direktora vietniece medicīnas jautājumos Anda Skrastiņa un finanšu direktore Iveta Ozoliņa iepazīstināja  J. Bārzdiņu ar Cēsu klīnikas darbību un attīstības iecerēm.

   Sarunā G. Šķenders  norādīja, ka  atbilstoši valsts nostādnēm veselības aprūpē Cēsu klīnikā paredzēts attīstīt un pilnveidot ambulatoro aprūpi. „ Tomēr ir jābūt redzējumam, kāda būs veselības aprūpe kopumā Vidzemē un kāda būs Cēsu slimnīcas loma. Mums ir skaidra attīstības programma, izstrādāts slimnīcas rekonstrukcijas projekts, pieredzējuši, prasmīgi mediķi. Bet ir jāizbeidz ieilgusī neziņa un minējumi par to, vai slimnīca Cēsīs būs un kāds būs tās statuss,” uzsvēra G. Šķenders.

  Veselības ministrs  atzina, ka slimnīcas būs gan Cēsīs, gan Valmierā un norādīja, ka valsts finansējums Cēsu klīnikai šogad ir gandrīz pagājušā gada līmenī. „Manuprāt Cēsu un Valmieras slimnīcu un pašvaldību vadītājiem vajadzētu apsēsties pie viena galda un vienoties par kopīgu attīstības stratēģiju. Pie tam runāt ne no mazā un lielā brāļa pozīcijām, bet kā līdzīgam ar līdzīgu, jo Cēsu slimnīca pēc saviem rādītājiem ir liela un te ir mūsdienīgs un veiksmīgs menedžments,”  pauda J. Bārzdiņš.  Ministrs  uzsvēra  nepieciešamību pilnveidot ģimenes ārstu  pakalpojumus, lai iedzīvotāji varētu savlaicīgi konstatēt un izārstēt saslimšanas, nenonākot slimnīcā, kur ārstēšana izmaksā dārgi.

Attēlā:  Veselības ministrs Juris Bārzdiņš ( centrā) uzklausa Cēsu klīnikas direktora vietnieces  Andas Skrastiņas  (no labās) un Uzņemšanas nodaļas vadītājas Ināras Zandes viedokli par veselības aprūpi Vidzemē.

Informāciju sagatavoja

Andris Vanadziņš

Cēsu novada pašvaldības Sabiedrisko attiecību speciālists

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv