Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Sestdiena, 2020.gada 4.aprīlis   Vārda dienu svin: Valda, Herta, Ārvalda, Ārvalds, Ārvaldis
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2011.gada 28.janvāris  


Jēkabs Nākums māca slēpot Cēsīs

Latvijas biatlona izlases treneris un bijušais olimpietis Jēkabs Nākums visu februāri uzturēsies Cēsīs, kur trenēs jaunos biatlonistus. No treniņu darba brīvajā laikā Jēkabs darbosies Cēsīs veikalā „Eži”, lai konsultētu slēpošanas entuziastus.

 

Jēkaba kaislība ir slēpes. Konsultēšana par slēpēm, dalīšanās pieredzē un slēpju sagatavošana ir Jēkaba hobijs un profesija vienlaikus. Jēkabs saka: „Šobrīd laika apstākļi ir tik piemēroti distanču slēpošanai, kā reti kad, arī dažādas slēpošanas sacensības notiek katru nedēļu, pašam man ir mazliet vairāk brīvā laika un esmu gatavs dalīties savās zināšanas par slēpošanas prasmēm un slēpju izvēli un sagatavošanu.”  

 

Tāpat izmantojot bagātīgo sniega daudzumu „Eži” kopā ar Jēkabu piedāvā noorganizēt slēpošanas dienas skolām, kur Eži nodrošina ar slēpošanas inventāru un Jēkabs māca skolniekiem slēpošanas prasmes.

 

Jēkabs veikalā „EŽI” Cēsīs, Pils laukumā 1, būs sastopams katru februāra nedēļu no trešdienas līdz sestdienai,  precīzu laiku var uzzināt, zvanot uz „Ežu” veikalu tālr.: 26573132, vai www.ezi.lv.  

 

Informāciju sagatavoja

Mārtiņš Malcenieks

SIA „Aktīvā tūrisma centrs Eži”Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv