Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Pirmdiena, 2020.gada 6.aprīlis   Vārda dienu svin: Dzinta, Zinta, Vīlips, Filips
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2006.gada 28.februāris  


Izsludināts zīmējumu un domrakstu konkurss "Sports manā skolā un Latvijā 2005"


2006.gada 27.februāris.

Informāciju sagatavoja Tālivaldis Kronbergs, konkursa idejas autors, Latvijas Studentu vortāla "StudentNet" www.studentnet.lv galvenais redaktors.

Latvijas Studentu vortāls "StudentNet" www.studentnet.lv izsludina zīmējumu un domrakstu konkursu skolēniem "Sports manā skolā un Latvijā 2005". Konkurss tiek īstenots sadarbībā ar Latvijas Sporta muzeju.

Zīmējumu un domrakstu konkursa "Sports manā skolā un Latvijā 2005" mērķis ir veicināt skolēnu un jauniešu interesi par sporta nodarbībām. Pakārtots konkursa mērķis ir motivēt konkursa dalībniekus un uzvarētājus iesaistīties jaunatnes sporta organizācijās vai klubos kā brīvprātīgajiem, sportojot vai tālākā nākotnē izvēloties studiju virzienu, kas saistīts ar sportu. Konkurss ir sporta dzīves skolā un Latvijā 2005./2006.mācību gadā atspoguļojums zīmējumos un domrakstos.

Darbi tiks vērtēti trijās grupās: 1.grupā 1.—4.klases skolēnu darbi, 2.grupā 5.—9.klases skolēnu darbi, bet 3.grupā 10.—12.klases skolēnu darbi. Konkursa uzvarētāji saņems sponsoru balvas. Kā balva tiek uzskatīta arī uzvarētāju darbu izstāde Latvijas Sporta muzejā.

Darbi vērtēšanai sūtāmi līdz 2006.gada 17.aprīlim. Uzvarētāju apbalvošana notiks ne vēlāk kā līdz 2006.gada 1.jūnijam. Lai piedalītos konkursā, ir jāiepazīstas ar konkursa nolikumu. Nolikums ir publicēts Latvijas Studentu vortāla "StudentNet" "VIP kolonnā" (www.studentnet.lv/vip).

mob.tel.6431251, e—pasts: talivaldis.kronbergs@studentnet.lv.


Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv