Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Piektdiena, 2020.gada 10.aprīlis   Vārda dienu svin: Anita, Anitra, Zīle
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2006.gada 28.februāris  


Skaistu uzvaru nedēļa

 

  Aizvadīto nedēļu ļoti veiksmīgi aizvadījušas sporta kluba „Cēsis” augstākās līgas komandas, iepriecinot līdzjutējos ar skaistām uzvarām.

  Visvairāk pārsteidza volejbola komanda „Cēsis/Cēsu alus”, kas SCHENKER līgas regulāros mačus noslēdza ar uzvarām savās mājās pār Igaunijas komandām. Vispirms mūsējie sagādāja vēl vienu sensāciju turnīrā, pārliecinoši ar 3 : 0 pārspējot vienu no kaimiņvalsts spēcīgākajām  komandām Pērnavas „Falk Parnu”.  Bet nākošajā dienā ar 3 : 1 pieveica Viru „Selista Ehitus”.

  Regulāro čempionātu „Cēsis/Cēsu alus” noslēdza 9.vietā un tagad jāgatavojas spēlēm par 5. vietu.

    Principiālu uzvaru savā zālē izcīnīja „Cēsis/Lekrings” florbolisti, kas ar 6 : 3 pārspēja savus tuvākos sekotājus cīņā par medaļām „Ķekavu”. Cēsnieki sāka spēli pārliecinoši un uzreiz izvirzījās vadībā. Viesi izmisīgi centās panākt izlīdzinājumu un mača noslēgums bija visai nervozs, bija daudz noraidījumu, taču „Lekrings” uzvaru nosargāja. Mūsējiem divus vārtus guva Artis Malkavs, pa vieniem Oskars Dumpis un trīs Mārtiņi – Rajeckis, Jarohovičs un Druvkalns.

   Uzvaru svinēja arī sieviešu basketbola komanda „Cēsis”, kas ar 90 : 75 pārspēja Ventspils vienību. Mača pirmajā pusē ritēja līdzvērtīga cīņa, taču spēles otro daļu cēsnieces aizvadīja ļoti pārliecinoši un uzvarēja. Lielisku precizitāti demonstrēja Ieva Krastiņa, kas guva 29 punktus. Zane Rozīte – 16 un Inese Mača – 12 punktus.

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv