Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Pirmdiena, 2020.gada 6.jūlijs   Vārda dienu svin: Anrijs, Arkādijs
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2008.gada 28.februāris  


Cēsu pilsētas dome sniedz iespēju laboties

Pēdējā gada laikā Cēsu pilsētas domei ir izveidojusies veiksmīga sadarbība ar Valsts Probācijas dienesta Cēsu teritoriālo struktūrvienību, kas nereti norīko cilvēkus, kas nonākuši konfliktā ar likumu, izciest sodu, veicot piespiedu darbus pilsētas teritorijas sakopšanas darbos.

 

Cēsu pilsētas dome ir noslēgusi sadarbības līgumu ar Valsts Probācijas dienesta Cēsu teritoriālo struktūrvienību par likumpārkāpēju nodarbināšanu piespiedu sabiedriskajos darbos Cēsu pilsētā.

 

Cēsu pašvaldības speciālisti uzskata, ka cilvēki, kas tikuši norīkoti sabiedriskajos darbos ir ļoti centīgi un prasmīgi uzticētā darba veicēji. Tāpat Domes pārstāvji izsaka prieku par to, ka cilvēki ar tik lielu atdevi dara savu darbu. Tam piekrīt arī Probācijas dienesta speciālisti, minot, ka sadarbība vērtējama kā pozitīva - Dome ir novērtējusi šāda darba nepieciešamību un lietderību sabiedrībā, ne tikai no audzinošā, bet arī ekonomiskā aspekta.

 

Piespiedu darba veicēji strādā noteiktas stundas sabiedriskā darba veikšanai. Darba laikā cilvēki tiek norīkoti sakārtot kādas pilsētas teritorijas, atbrīvot teritorijas no sakritušiem kokiem, izzāģēt zarus un veikt citus sakopšanas darbus.

 

 

 

 

Informāciju sagatavoja

Laura Zauere

Sabiedrisko attiecību speciāliste

Cēsu pilsētas dome

Tālr. +371 64121677

Mob. +371 28645386

laura.zauere@dome.cesis.lv

www.cesis.lv

 

 

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv