Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Otrdiena, 2020.gada 26.maijs   Vārda dienu svin: Edvards, Eduards, Varis
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2009.gada 28.februāris  


Jānis Paukštello piedāvā radošo vakaru/koncertu Cēsīs

    

           Šī gada 28.februārī Cēsu Kultūras centrā plkst. 16:00 norisināsies radošais  vakars/koncerts kopā ar JĀNI PAUKŠTELLO. Tautā iemīļotais un populārais mākslinieks šī gada februārī laidīs klajā savu jauno solo albumu ar nosaukumu „VĒJA DZIESMAS ”, piedāvājot sava talanta un mūzikas cienītājiem dažādās Latvijas pilsētās  muzikālu programmu „ Tiem Ko Mīlēsim  Arvien ... ”.

 

Jānis Paukštello ir mākslinieks, kurš savu radošuma visaugstāko pakāpi vēl nav sasniedzis, jo nebeidz sava talanta pielūdzējus pārsteigt atkal un atkal . Šī gada februārī Jānis Paukštello laidīs klajā savu jauno solo albumu ar nosaukumu „Vēja Dziesmas”, piedāvājot sava talanta cienītājiem arī radošos mūzikas un dzejas vakarus, kuros varēsim baudīt I .Ziedoņa un J.Petera dzeju kā arī jaunus un sen iemīļotus skaņdarbus. Pasākumi notiks no 14. februāra līdz 14. aprīlim dažādās Latvijas pilsētās.

 

Pasākums ieplānots romantiskā un radošā gaisotnē . Jānis Paukštello ir sagatavojis interesantu programmu, kurā skanēs dziesmas un dzejas pērles ikvienai dvēselei. Tiks veidoti dialogi ar pieaugušo publiku un bērniem. Tieši tādēļ pasākums būs interesants visai ģimenei! 

 

Jānis Paukštello ir dzimis 1951. gadā un ir savas paaudzes gaišo domu un jūtu izteicējs - tās dvēsele. Likteņa sists un svētīts. Dziļi jūtīgs un godīgi savam talantam kalpojošs mākslinieks. Plašākai publikai pazīstams kā Dailes teātra aktieris - neaizmirstams Jāzeps (Raiņa lugā “Jāzeps un viņa brāļi”), Antiņš (Raiņa “Zelta zirgs”), Janka (J.Streiča filmā “Mans draugs - nenopietns cilvēks”), Fransuā (F.Vebēra lugā “Viesības idiotiem”) u.c., filmējies dažādās mākslas filmās ne tikai Latvijā, bet arī ārpus tās. Dažas no tām - ''Aizaugušā grāvī viegli krist'', ''Apbraucamais ceļš'', ''Vajadzīga soliste'', ''Nāve zem buras'', ''Aizmirstās lietas'', ''Gaidiet Džonu Graftonu'', ''Nepabeigtās vakariņas'', ''Šāviens mežā'', ''Ziemassvētku jampadracis'' u.c.

 

Aktīvi koncertē ar Hariju Spanovski , kā arī ir viens no kvarteta  '' Mūžīgais Unisons '' izpildītājiem kopā ar Dailes teātra aktieriem Ivaru Kalniņš , Andri Bērziņu un Vari Vētru .  

 

Biļetes būs iespējams iegādāties trīs nedēļas pirms pasākuma to pilsētu kultūras namos, kuros norisināsies koncerti. Biļešu cena 3Ls un 4Ls. Pirmsskolas vecuma bērniem ieeja par brīvu.

 

 

Plašāka informācija:

Brigita Zariņa

Sabiedrisko attiecību konsultante

Mob. 29358886

E-pasts: brigita.zarina@gmail.comAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv