Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Piektdiena, 2019.gada 15.novembris   Vārda dienu svin: Leopolds, Undīne, Unda
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

















Top.LV

Latvijas Reitingi







2012.gada 28.februāris  


Cēsu ielās skan Bonjour!

Bonjour! Tā ik pirmdienas vakaru daži jaunieši sasveicinās Cēsīs. Tam par pamatu ir šā gada 9.janvārī uzsāktās franču valodas lekcijas, kas notiek Jauniešu domē. Tās vada brīvprātīgais puisis no Francijas – Nicolas Desjardins jeb Nikolā, kurš vietējiem jauniešiem māca savu dzimto valodu. Nikolā atzīst, ka tikai tagad, kad kādam citam ir jāmāca runāt un lasīt franciski, saprata, ka franču valoda ir skaista, bet grūta. Nikolā ir iespēja salīdzināt valodas, jo ikdienā komunikācija ar cēsniekiem notiek angļu valodā, bet cītīgi tiek apgūta arī latviešu valoda.

Nikolā Cēsīs ir ieradies Eiropas brīvprātīgā darba ietvaros, ko finansē Eiropas Komisija programmas „Jaunatne darbībā” ietvaros, līdz 2012.gada 5.jūnijam. Sadarbībā ar uzņēmējorganizāciju –  Cēsu Pieaugušo izglītības centru, Nikolā īsteno dažādas nodarbības jeb radošās darbnīcas Cēsu 2.vidusskolā, Cēsu audzināšanas iestādē nepilngadīgajiem (kolonijā), Cēsu 2.pamatskolas bērnudārzā un Cēsu novada Jauniešu domē.

Linda Grundmane,

Cēsu Pieaugušo izglītības centra projektu vadītāja



Atpakaļ...



     Aktualitātes

     Pasākumi




     Ziņu arhīvs
 




















© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv