Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Ceturtdiena, 2020.gada 2.aprīlis   Vārda dienu svin: Imgarde, Irmgarde
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2012.gada 28.februāris  


Viduslaiku pils 21.gadsimtā - izpēte, saglabāšana, interpretācija

Jaunākie arheoloģiskie atklājumi Cēsu viduslaiku pilī, kultūrvēsturiskais mantojums un modernās tehnoloģijas, senās livonietes sejas rekonstrukcijas process, tradicionālās prasmes pils konservācijā, aktivitāšu mugursomas ģimenēm - Gundara Kalniņa lekcijā „Viduslaiku pils 21.gadsimtā”.

 

Lai arī 800 gadus senās Cēsu pils mūrus caurstrāvo statiskuma un nemainības gars, šodien, 21.gadsimta sākumā, pils dzīvo aktīvu mūsdienu dzīvi. Tā ir interesanta, mainīga un dinamiska vieta! Pils pētniecībā iesaistās starptautiska mēroga speciālisti, izpētes darbu veikšanai tiek izmantotas modernākās tehnoloģijas un metodes, tiek radītas inovatīvas izglītojošās programmas un interpretācijas resursi, kas ikvienam ļauj atklāt pils nozīmību vēsturē un mūsdienās.

 

Ja vēlaties uzzināt vairāk par aktuālajām norisēm Cēsu viduslaiku pilī, būsiet laipni gaidīti uz arheoloģijas un kultūras mantojuma maģistra Gundara Kalniņa lekciju „Viduslaiku pils 21.gadsimtā” Cēsu Vēstures un Mākslas muzejā, ceturtdien, 29.martā plkst. 17:30.

 

 

Ieejas maksa: Ls 1,-; Ls 0,50 (skolēniem, studentiem, pensionāriem)Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv