Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Piektdiena, 2020.gada 3.jūlijs   Vārda dienu svin: Benita, Everita, Verita, Sulamīte
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2007.gada 28.marts  


Publiskā apspriešana par „Atsevišķu koku nozāģēšana Cēsu 4. pirmskolas izglītības iestādē Zirņu ielā 23, saistībā ar bērnu rotaļlaukuma rekonstrukcijas projektu”

Cēsis                                        2007. gada 28. martā

Saskaņā ar Cēsu pilsētas domes Apstādījumu aizsardzības komisijas 2007. gada 26. marta lēmumu Nr.14 tiek izsludināta sabiedriskā apspriešana par „Atsevišķu koku nozāģēšana Cēsu 4. pirmskolas izglītības iestādē Zirņu ielā 23, saistībā ar bērnu rotaļlaukuma rekonstrukcijas projektu”. Ar publiskās apspriešanas materiāliem par ieceri var iepazīties Cēsīs, Raunas ielā 4, Cēsu pilsētas domē, 2.stāvā. Sabiedriskās apspriešanas laiks no 2007.gada 28. marta līdz 2007.gada 4. aprīlim. Atsauksmes par publisko apspriešanu iesniedzamas Cēsu pilsētas domē, Raunas ielā 4, Iedzīvotāju apkalpošanas centrā ar norādi „Par sabiedrisko apspriešanu atsevišķu koku nozāģēšanas iecerei Cēsīs, Zirņu ielā 23, saistībā ar bērnu rotaļlaukuma rekonstrukcijas projektu”, Cēsu pilsētas mājas lapā www.cesis.lv, nosūtot elektroniski: e pasts: janis.sirlaks@dome.cesis, kontakttelefons 4122377, Jānis Sirlaks.

           Publiskajā apspriešanā izteiktais viedoklis tiek uzskatīts par derīgu, ja tas apstiprināts ar personas vārdu, uzvārdu, adresi. Ja viedoklis iesniegts iesnieguma vai aizpildītas anketas veidā, tas jāapstiprina arī ar personas parakstu.

Sabiedriskās apspriešanas gala ziņojums tiks paziņots Cēsu pilsētas domes mājas lapā (www.cesis.lv) un lēmums par šo koku nozāģēšanas ieceri pieņems Cēsu pilsētas domes Apstādījumu aizsardzības komisijas sēdē 2007.gada 4. aprīlī .”Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv