Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Svētdiena, 2020.gada 5.aprīlis   Vārda dienu svin: Vija, Vidaga, Aivija
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2011.gada 28.marts  


30. martā projekta „Cēsis-Kino-Identitāte” pirmais pasākums

30. martā projekta „Cēsis-Kino-Identitāte” pirmais pasākums

 

Projekta „Cēsis-Kino-Identitāte” ietvaros 30. martā plkst. 15.00 Raunas ielā 4 (bijusī Cēsu pilsētas dome) otrajā stāvā notiks pirmais pasākums.

 

Ja esi vecumā no 15-30 gadiem mēs gaidīsim tevi un tavus draugus, lai kopīgi skatītos filmas, iepazītos ar kino vēsturi, radoši darbotos grupās, klausītos dziesmas, minētu, jautri un interesanti pavadītu laiku.

 

Projekta mērķis – ar neformālās izglītības metodēm un kino starpniecību, iepazīstināt jauniešus ar viņu novada kino vēsturi, apgūstot jaunas prasmes, iepazīt sevi, savu tuvāko apkārtni, novadu, līdzcilvēkus un nacionālās vērtības – rast identitāti un piederību.

 

Aicināti arī atsaukties visi, kam ir informācija par Cēsīs un bijušajā rajonā uzņemtajām filmām, un ir pieejami materiāli, ar kuriem, būtu gatavi dalīties, tai skaitā, fotogrāfijas un atmiņu stāsti.

 

Vairāk informācijas: www.draugiem.lv/cesiskinoidentitate

 

Projektu realizē jauniešu neformālā grupa sadarbībā ar Cēsu Pieaugušo izglītības centru.

Projektu finansē: ES neformālās izglītības programma „Jaunatne darbībā”.Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv