Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Svētdiena, 2020.gada 5.aprīlis   Vārda dienu svin: Vija, Vidaga, Aivija
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2012.gada 28.marts  


14.aprīlī Nopietni liriska komēdija „Tūsteps ar čemodānu”

14.aprīlī plkst.17:00 Izstāžu namā nopietni liriska komēdija, kas pāraug izrādē ar patiesi svarīgo dzīvē „Tūsteps ar čemodānu”. Izrādē spēlēs lieliskais duets Akvelīna Līvmane un Juris Kalniņš.

 

 "Tūsteps ar čemodānu fonā" ir stāsts par diviem cilvēkiem pēc 60, kam pietiek drosmes mēģināt sākt no sākuma.

 

Bez ilūzijām, bez rozā brillēm, apzinoties, ka tas nebūs viegli, bet - būs pa īstam. Kristīne - atraitne, pirms gada zaudējusi vīru, gatavojas doties uz "pansionātu" (Florida ASV tiek uzskatīt uz ir veco ļaužu dzīves vieta), lai pavadītu vecumdienas. Viņa ir izlēmusi vientulību un izmisumu nomainīt pret pansionāta labumiem - kādas ne pārāk izsmalcinātas kundzes sabiedrību. Kristīne ir samierinājusies ar vientulību, kad Hermanis, ģimenes draugs, arī atraitnis, piedāvā viņai sākt visu no sākuma. Cik lielai ir jābūt drosmei, lai bildinātu senu draudzeni, un kam ar šiem cilvēkiem ir jānotiek, lai viņi varētu palikt kopā? Izejot cauri izrādes līkločiem no biznesa piedāvājuma, cauri gultai, līdz patiesai un atklātai grēksūdzei, viņi ir gatavi jaunam sākumam.

Liriskā komēdija ar asprātīgiem dialogiem pirmajā cēlienā, kas pāraug izrādē ar patiesi svarīgo, liek skatītājiem gan smieties, gan raudāt vienlaikus, aiznesot izrādes pēcgaršu uz mājām. Izrādes veidotāji tic, ka izrāde liks kaut mirkli cilvēkam paskatīties uz savu dzīvi no malas, pārvērtēt savas dzīves patiesās vajadzības un atrast sevī drosmi, lai mainītu savu dzīvi.

Lomās: lieliskais duets Akvelīna Līvmane (Kristīne), Juris Kalniņš (Hermanis). Viņiem palīdzēs Jānis Mūrnieks un Roberts Šilings. Režisore Indra Vaļeniece, Ievas Ozoliņas dejas.

Biļetes cena: Ls 4, -

Biļetes iepriekšpārdošanā no 28.marta Cēsu Izstāžu namā(Pils laukums 3),tālr.64123557

VIDEO NO IZRĀDES

 

 

Informāciju sagatavoja:

Daiga Janševska

Cēsu Kultūras un Tūrisma centra

Sabiedrisko attiecību speciāliste

Tālr. 64127636;28342115

e- pasts: daiga.jansevska@cesis.lvAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv