Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Piektdiena, 2020.gada 10.jūlijs   Vārda dienu svin: Lija, Olīvija
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2009.gada 28.aprīlis  


2.maijā tūrisma sezonu Cēsīs atklāj ar īpašu ekskursiju un tūrisma tirdziņu

Sestdien, 2. maijā visus ceļotgribētājus aicinām atklāt Tūrisma sezonu Cēsu apkārtnē un piedalīties ekskluzīvā ekskursijā. Šajā dienā maršrutu no Cēsu pils līdz atpūtas kompleksam „Rakši” tūristiem piedāvāsim veikt ar transportlīdzekļiem, kas ikdienā pieejami lielākām grupām – padomju laiku busiņš „pīle” savus pasažierus no Pils laukuma aizvizinās līdz kempingam – laivu bāzei „Žagarkalns”, kur tālāk ekskursija turpinās ar plostu pa Gauju. Pie atrakciju piedzīvojumu parka „Ozolkalns” plosts piestās krastā un dalībnieki varēs izmēģināt spēkus trošu atrakcijās. Pēc pieturas „Ozolkalnā” plosts tālāk vizinās pavasara baudītājus līdz atpūtas kompleksam „Rakši”, kur viesus sagaidīs eksotiskie dzīvnieki – kamieļi, lamas un alpakas.

No plkst. 10.00 līdz 17.00 „Rakšos” darbosies amatnieku tirdziņš, kas pulcēs apmēram 20 tirgotājus. Ikviens interesents varēs apgleznot krūzītes, nogaršot igauņu grauzdētās mandeles, iegādāties grozus un linu dvieļus vasaras piknikiem un izbraukumiem pie dabas. Gardu zupu ceļotājiem piedāvās kafejnīca „Solo”.

No „Rakšiem” ceļotāji tiks atvizināti atpakaļ līdz pilsētas centram un aicināti vēl uzkāpt Cēsu Jaunās pils tornī un skatīt Cēsīs no putna lidojuma.

Ikviens dalībnieks ekskursijas noslēgumā varēs atbildēt uz jautājumiem par maršrutā iekļautajiem objektiem un aktivitātēm un vērīgākie saņems balvas – laivu braucienu no Žagarkalna, braucienu ar kvadraciklu Rakšos, atpūtu Ozolkalna piedzīvojumu atrakciju parkā vai brīvbiļeti ieejai Cēsu pils kompleksā!

Vietu skaits pasākumā ierobežots tāpēc aicinām pieteikties un nopirkt biļetes līdz 30. aprīlim Cēsu Tūrisma informācijas centrā Pils laukumā 9. Dalības maksa: pieaugušajiem Ls 7.00, skolēniem no 7 līdz 15 gadiem Ls 3.50, pirmsskolas vecuma bērniem kopā ar pieaugušajiem bez maksas.

Pasākumu organizē Cēsu pašvaldības aģentūras „Vidzemes Vēstures un Tūrisma centrs” nodaļa Cēsu Tūrisma informācijas centrs sadarbībā ar kempingu „Žagarkalns”, atrakciju piedzīvojumu parku „Ozolkalns”, atpūtas kompleksu „Rakši”, SIA „ARB.”, kas nodrošinās īpašo tūrisma sezonas transportu – autobusiņu, tautā saukto „pīli” un SIA „Ekospar”.

Visus tirgoties gribētājus lūdzam kontaktēties ar Sandru pa telefonu 29247891. 

 

Informāciju sagatavoja

Valda Malceniece

Cēsu Tūrisma informācijas centra vadītāja

 

T. 64121815, 29154367

E-pasts: valda.malceniece@cesis.lv

www.turisms.cesis.lvAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv