Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Svētdiena, 2019.gada 15.decembris   Vārda dienu svin: Johanna, Hanna, Jana
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2010.gada 28.aprīlis  


Izsludina iepirkumu novada izglītības iestāžu informatizācijai

IEGULDĪJUMS TAVĀ NĀKOTNĒ!

Cēsu novada pašvaldība 2010.gada 17.februārī parakstīja līgumu ar Valsts izglītības attīstības aģentūru par Eiropas Reģionālā attīstības fonda finansējumu projekta ”Izglītības iestāžu informatizācija” īstenošanai.Projekta ietvaros septiņas Cēsu novada skolas tiks apgādātas ar 94 stacionārajiem un 15  portatīvajiem datoriem, iegādāti 6 multimediju tehnikas komplekti - interaktīvās tāfeles un projektori, kā arī iekārtoti lokālie datortīkli 5 no projektā iekļautajām skolām. Līdz ar to, Cēsu pilsētas pamatskola, Cēsu 1.pamatskola, Draudzīgā aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzija, Cēsu 2.pamatskola, Cēsu Pastariņa pamatskola, Vaives pagastā - Līvu pamatskola un Rāmuļu pamatskola tiks nodrošinātas ar atbilstošu infrastruktūru, kas veicinās plašāku un efektīvāku IT izmantošanu izglītības iestādēs, tādējādi uzlabojot izglītības kvalitāti un efektivitāti. Iepirkums lokālo datortīklu attīstībai ir izsludināts 2010.gada 28.aprīlī, maijā tiks izvērtēti pretendentu piedāvājumi un jau jūnijā varētu uzsākties lokālo datortīklu attīstības darbi.

 

Projekta kopējās izmaksas ir 95619,97 LVL, no kuriem Eiropas reģionālās attīstības fonds sedz 85%, bet valsts budžets sedz 15%. Cēsu novada budžeta līdzfinansējums nav nepieciešams.

 

Informāciju sagatavoja:

Projekta vadītāja

Laine Madelāne

Tālr.64124702Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv