Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Pirmdiena, 2020.gada 1.jūnijs   Vārda dienu svin: Biruta, Mairita, Bernedīne
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2007.gada 28.jūnijs  


Trešais mūzikas un sporta festivāls Fonofest

Jau trešo vasaru no 13. līdz 14. jūlijam Cēsu rajona „Uplandos” norisināsies mūzikas un sporta festivāls Fonofest. Šogad festivāls piedāvā plašu programmu gan aktivitāšu, gan muzikālās daudzveidības ziņā.

 

Festivāla dzīvās mūzikas izpildītāji uzstāsies uz Lielās un Mazās jeb Radio SWH Pagarba skatuves. Paralēli tām apmeklētājus izklaidēs arī Veto magazine Dj telts. Ikvienam būs iespēja piedalīties FANS pludmales volejbola vai smilšu futbola turnīros, kā arī par simbolisku cenu festivāla teritorijā izmēģināt peinbola aktivitātes Savukārt no visa veida mūzikas un sporta nogurušie varēs atpūsties, baudot vasaras brīvdabas kino.

 

Par festivāla centrālo notikumu solās kļūt zviedru hardcore/rock grupas Blindside uzstāšanās. Par hedlaineriem grupa izvēlēta pateicoties tās milzīgajai atdevei koncertu laikā, ar kuru pasaulē tā jau guvusi plašu atzinību. Latvijā Blinside pagaidām ir zināma tikai atsevišķiem zinātājiem, tāpēc festivāls piedāvā tā apmeklētājiem dzirdēt un atklāt kvalitatīvu, laika pārbaudi izturējušu un emocijām piesātinātu mūziku. Festivālā uzstāsies arī jau plašu atzinību Latvijā un Eiropā ieguvušie Defdump (Luksemburga) un P.O.Box (Francija), kā arī Brainers (Lietuva), Starlight Nine (Somija), My Machete (Zviedrija), taču pašmāju mūzikas cienītājus priecēs The Hobos, Crowd un citas ievērības cienīgas mūzikālās apvienības. Uz Lielās skatuves divu dienu laikā uzstāsies 16 grupas, un par īpašu mūziku bezrūpīgām vasaras nakts dejām rūpēsies Dj Toms Grēviņš.

 

Uz Mazā skatuves kāps visdažādāko žanru mūziķi, sākot no dziesminiekiem un beidzot ar eksperimentālo elektronisko mūziku. Savu dalību Pagrabfestā apstiprinājuši Goran Gora, Tumors, Martin Confused, Mona De Bo un daudzi citi.

 

Neiztrūkstoša festivāla sastāvdaļa ir telšu pilsēta un tālākiem ciemiņiem nodrošināta tiks arī autostāvvieta.

 

Biļetes uz festivālu varēs iegādāties pasākuma dienā: ieejas maksa vienai dienai – Ls 5, abām – Ls 8.

 

Festivālu atbalsta: Cēsu pilsētas dome, Cēsu rajona padome, Cēsu Jauniešu dome, Vidzemes Vēstures un tūrisma centrs, Tigra Hotel, ZAAO, Venden, Enerģijas dzēriens DYNAMI:T, Fans, Bad Dog, Monatta, Volcom, Radio SWH Valmiera, Veto Magazine, 4teen Girl, draugiem.lv un alternative.lv.

 

Informācijai: www.fonofest.com

Sagatavoja: Kristīne Mihaļova

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv