Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Otrdiena, 2020.gada 18.februāris   Vārda dienu svin: Kora, Kintija
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2008.gada 28.jūnijs  


Notiks Cēsu rajona jauniešu, uzņēmēju un pašvaldības darbinieku sporta sacensības

Projekta „Kopīgs perons” ietvaros tiks organizētas jauniešu, uzņēmēju un pašvaldības darbinieku sporta sacensības, kas notiks 28. jūnijā Cēsu rajona „Uplandos”.

 

Projekta mērķis ir veidot labvēlīgu vidi jauniešu radošo ideju īstenošanai dzīvē, sekmējot sadarbības tīkla starp Cēsu rajona jauniešiem, uzņēmējiem un pašvaldību darbiniekiem efektivitāti. „Darbojoties neformālās izglītības jomā, bieži nākas saskarties ar jaunu cilvēku vidū populāru uzskatu, ka institūcijas un to darbinieki pat vietējā (pašvaldību) līmenī ir nepieejamas un ka tām neinteresē jauniešiem aktuāli jautājumi. Tā kā paši savā darbībā daudz esam paveikuši tieši ar Cēsu pilsētas domes un Cēsu rajona padomes atbalstu, tad nolēmām, ka jāmēģina veidot ciešāka sadarbība starp jauniešiem, uzņēmējiem un pašvaldību darbiniekiem,” skaidro Biedrības „Output” vadītāja Kristīne Mihaļova.

 

Šādas sacensības norisinājās jau pagājušogad, diemžēl tajās bija vērojama visai maza uzņēmēju un pašvaldības darbinieku atsaucība. „Izvērtējot iepriekšējā gada pieredzi nolēmām, ka visnepareizāk būtu atteikties no šīs idejas, tā vietā šogad ieguldām vēl lielāku darbu un azartu, lai pašvaldību darbinieki un uzņēmēji uz šīm sporta spēlēm ierastos,” atzīst viens no projekta darba grupas biedriem Didzis Kozlovskis.

 

Interesanti, ka sporta spēles notiks vienlaicīgi ar Mūzikas un sporta festivālu „Fonofest”. Šo faktu komentē gan festivāla, gan sporta spēļu organizators Lauris Sildniks: „Pirms lēmuma pieņemšanas par sporta spēļu iekļaušanu festivāla programmā, mums pašiem bija nopietnas diskusijas. No vienas puses nedaudz šaubījāmies, vai uzņēmējiem un pašvaldību pārstāvjiem būs interese sportot jauniešu festivālā. Taču secinājām, ka šī ir laba stratēģija savstarpējās sapratnes veidošanai. „Fonofest” ir jauniešu vidū ļoti iecienīts un labs piemērs tam, kā jauni cilvēki pavada savu brīvo laiku. Ik gadu pēc festivāla dzirdam arī negatīvas atsauksmes par iekšējo kārtību, alkoholu un citām jautājumiem Taču mēs arī strādājam pie tā, lai situāciju uzlabotu. Tālab pareizi šķiet, nevis mēģināt slēpt šādu problēmu esamību (jāpiebilst gan arī tas, ka nereti situācija tiek pārspīleta), bet gan iesaistīt visu sabiedrību problēmas risināšanā. Uzskatām arī, ka jauniešiem, kas festivālu apmeklē, būs cieņa pret pašvaldību vadītājiem un uzņēmējiem, kas nevis protestē, bet gan atbalsta un iesaistās jauniem cilvēkiem interesantās aktivitātēs.”

 

Uzņēmēji un pašvaldību darbinieki ir aicināti pieteikties vai atsaukties uz aicinājumu dalībai sporta sacensībās.

 

Projektu īsteno Biedrība „Output”. Tas tiek realizēts Lauku NVO Atbalsta programmas ietvaros un to finansē Īpašu uzdevumu ministra sabiedrības integrācijas lietās sekretariāts. Projektu atbalsta Cēsu pilsētas dome un Cēsu rajona padome.

 

Kontaktinformācija:

Kristīne Mihaļova /Projekta ”Kopīgs perons” vadītāja/

00 371 26549511, mihalova_kristine@yahoo.com

 

 

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv