Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Ceturtdiena, 2020.gada 9.jūlijs   Vārda dienu svin: Zaiga, Asne, Asna
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2008.gada 28.jūlijs  


Plenēra dalībnieki Cēsu pils dārzā portretēs cēsniekus

Šodien Cēsu 21.Starptautiskā akvareļglezniecības plenēra dalībnieki dodas uz Inešiem, lai gleznās iemūžinātu pagasta skaistākās vietas un tiktos ar Inešu apkārtnē dzīvojošiem māksliniekiem.

 

Rīt, 29.jūlijā, akvarelisti gleznos Cēsu ielas un parkus, bet no plkst.16.00 Cēsu pils dārzā savu portretu māksliniekiem varēs pasūtīt cēsnieki.

 

Plenērs Cēsīs norisinās no 24.jūlija līdz 1.augustam, un šogad pulcē māksliniekus no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Krievijas, Gruzijas un Taivānas. Mākslinieku astoņu dienu darbu varēs novērtēt no 2.augusta, kad Cēsu Jaunās pils telpās būs aplūkojama plenēra labāko darbu izstāde un pieejams akvareļgleznu katalogs.

 

Pilī piemiņas izstāde „Būšu priecīgs Jūsu prieku pavairojis” tiks iekārtota arī vienam no plenēra dibinātājiem - Cēsu māksliniekam Pēterim Rozenbergam (1943. – 1995.)

 

 

 

 

Informāciju sagatavoja

Linda Šlēziņa

Vidzemes Vēstures un Tūrisma centra

galvenā speciāliste mārketinga un sabiedrisko attiecību jautājumos

Tālr. 64127755, mob.tālr. 26666365, e-pasts: linda.slezina@cesis.lv

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv