Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Pirmdiena, 2020.gada 1.jūnijs   Vārda dienu svin: Biruta, Mairita, Bernedīne
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2009.gada 28.jūlijs  


Cēsīs notiek Baltijas ceļa 20. gadskārtai veltīti pasākumi

18.augustā ar izstādi Cēsu novada pašvaldības ēkā Cēsīs sākās pasākumi, kas veltīti Baltijas ceļa 20.gadskārtai. 22.augustā plkst.17.00 Vienības laukumā notiks pasākums „Baltijas ceļam 20 gadi Cēsīs”, kurā tiks iedegta Baltijas vienotības uguns.

 

Cēsu pašvaldības aģentūras „Vidzemes Vēstures un Tūrisma centrs” speciālistu sagatavotajā izstādē no 18.augusta līdz 4.septembrim  apskatāmas Baltijas ceļa liecības.

22.augustā plkst.17.00, skanot pilsētas baznīcu zvaniem, sāksies svinīgs pasākums „Baltijas ceļam 20 gadi Cēsīs”, kurā Baltijas Asamblejas pārstāvji ar pateicības diplomiem un Asamblejas medaļām apbalvos Baltijas ceļa aktīvākos organizatorus no deviņiem Vidzemes novadiem.

 

Uz svinīgo pasākumu no plkst.16.45 aicinās Cēsu skolēnu pūtēju orķestris un pasākuma noslēgumā Cēsu kori sadziedāsies ar pasākuma dalībniekiem.

 

23.augustā no plkst.12.16 cauri Cēsīm dosies Vienotības skrējiens, kurā var piedalīties ikviens cēsnieks. Vairāk informācija www.baltijascelam20.lv.

 

1989.gada 23.augustā ap diviem miljoniem cilvēku sadevās rokās, izveidojot kopīgu un vienotu Baltijas ceļu no Tallinas līdz Viļņai. Baltijas Asamblejas Latvijas delegācijas vadītājs Jānis Reirs: „Pirms 20 gadiem mēs – Igaunijas, Latvijas un Lietuvas iedzīvotāji - sadevāmies rokās un vienojāmies dvēselēs, lai no Tallinas līdz Viļņai veidotu brīvības ceļu. Ar kopīgu dziesmu un vienotībā mēs paudām nesatricināmu gribu pēc brīvības, pašnoteikšanās un demokrātijas, tādejādi ne tikai sev, bet arī pārējai pasaulei apliecinot savu garīgo spēku, kā arī mūsu cilvēku un demokrātijas potenciālu.”

 

 

 

Informāciju sagatavoja

Cēsu novada pašvaldības

Sabiedrisko attiecību speciāliste

Ieva Karlsberga

t. 64121677; 26469249

ieva.karlsberga@dome.cesis.lv

www.cesis.lvAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv