Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Otrdiena, 2020.gada 11.augusts   Vārda dienu svin: Olga, Zita, Liega, Zigita
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2009.gada 28.jūlijs  


Cēsīs viesojas Ahimas mēra vietnieks

No 30.jūlija līdz 2.augustam Cēsu novada pašvaldību apmeklē Cēsu sadraudzības pilsētas Ahimas (Vācija) mēra vietnieks Bernds Junkers ar kundzi.

 

Ahimas pašvaldības pārstāvis tiksies ar Cēsu novada pašvaldības vadību, policijas pārstāvjiem, apmeklēs „Sociālo pakalpojumu un sociālās palīdzības aģentūru”, Cēsu pilsētas pansionātu, apskatīs jaunā bērnudārza jaunbūvi, kā arī apmeklēs Mākslas festivāla „Cēsis 2009” pasākumus un apskatīs pilsētas kultūrvēsturiskos objektus.

 

Cēsu pilsētas sadraudzība ar Ahimu notiek kopš 1992.gada. Sadarbības galvenais virzītājspēks ir Ahimas - Cēsu Draudzības biedrība, kura darbojas gan Cēsīs, gan Ahimā. Abās sadraudzības pilsētās regulāri tiek rīkotas skolēnu nometnes. Aizvadītajos gados sadarbība risinājusies kultūras, izglītības un sporta jomās, veikti vairāki projekti arī sociālajā jomā. Veiksmīgākie: Vidzemes kamerorķestra, Pils kora un individuālu mūziķu koncerti, volejbola un galda tenisa sacensības Ahimā, sociālā palīdzība Cēsu iedzīvotājiem. Izglītības darbiniekiem bijusi iespēja apskatīt Ahimas mācību iestādes. Gūta abpusēja pieredze pašvaldības darbā. Ahimas pilsētas pārstāvji vairākkārtēji ir apmeklējuši Cēsu kultūras un mākslas pasākumus, ik gadu piedalījušies Latvijas Republikas proklamēšanas svētku svinībās Cēsīs.

 

Ahimas mēra vietnieks Bernds Junkers ir Ahimas pašvaldības deputāts, kurš atbild par izglītības un jaunatnes jomu un ikdienā vada Ahimas policijas departamentu.

 

 

 

 

Informāciju sagatavoja

Cēsu novada pašvaldības

Sabiedrisko attiecību speciāliste

Ieva Karlsberga

t. 64121677; 26469249

ieva.karlsberga@dome.cesis.lv

www.cesis.lvAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv