Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Ceturtdiena, 2020.gada 2.aprīlis   Vārda dienu svin: Imgarde, Irmgarde
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2011.gada 28.jūlijs  


30.jūlijā Cēsu Pils dārzā Lielā Ēdamiela - gardi ēdieni no visas pasaules

Populārā pasākuma “Lielā Ēdamiela” vasaras turneja noslēgsies šonedēļ, 30. jūlijā, ar varenu izēšanos Cēsīs, kur Pils dārzā no plkst. 11.00 līdz pat plkst. 24.00 cēsnieki un pilsētas viesi varēs baudīt gardus ēdienus no visas pasaules.

 

„Lielās Ēdamielas” tirgotāji ir sagatavojuši apmeklētājiem īpašus piedāvājumus - iepazīšanās porcijas par 0,50 Ls, tā, lai izstaigājot Ēdamielu, pasākuma apmeklētājam būtu iespēja nogaršot visus ēdienus.

 

Iepazīšanās piedāvājumā viesi varēs nobaudīt armēņu ķuftu lavašā, grilētu ananāsu ar sieru, mazo zemeņu mohito, uzbeku plovu, pupiņu biezzupu gruzīnu gaumē un japāņu surimi.

 

Ēdamielas tirdzniecības vietās būs nopērkamas arī slavenās Bavāriešu desiņas, grilēts cūkas stilbs, vismaz piecu veidu šašliks un pēc ekoloģiski veselīgām receptēm gatavots siers. Austrumniecisku garšu cienītājus noteikti iekārdinās vista ķīniešu gaumē, bet Amerikas virtuvi pārstāvēs 30 centimetrus garš superkartupelis.

30. jūlijā Cēsīs norisināsies arī Mākslas festivāla „Cēsis 2011” pasākumi. Papildus Ēdamielas gardumiem pilsētnieki un pilsētas viesi varēs baudīt Dailes teātra izrādi '' Aija pēc Jaunsudrabiņa'' Vecajā alus brūzī, Īlingas (Londona) simfoniskā orķestra koncertu Cēsu Sporta kompleksā.


Blakus Ēdamielas norises vietai-  Cēsu Jaunās pils dārzā no plkst.22.00 Cēsu mākslas festivāla ietvaros tiks demonstrēta viena no mazāk zināmajām režisora Renē Klēra filmām „Klusēšana – zelts”- romantiska komēdija par diviem vīriešiem, kas iemīlējuši vienu sievieti.


Jau ziņots, ka pasākums "Lielā Ēdamiela” šogad svin piecu gadu jubileju un pirmo reizi dodas turnejā pa Latviju. Ēšanas pasākumi jau norisinājušies 2. jūlijā Jēkabpilī un 9.jūlijā Liepājā, no 14. līdz 17. jūlijam Kuldīgā, bet 30 jūlijā Cēsu pils dārzā norisināsies „Lielās ēdamielas” noslēguma pasākums.

Informāciju sagatavoja:


Edgars Eglītis
UNTITLED productionsAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv