Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Piektdiena, 2020.gada 3.aprīlis   Vārda dienu svin: Daira, Dairis
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2011.gada 28.jūlijs  


Apstiprināts Cēsu Kultūras un tūrisma centra direktors

 

  Ceturtdien, 28.jūlijā Cēsu novada domes sēdē par Cēsu Kultūras un tūrisma centra direktoru tika apstiprināts līdzšinējais centra direktora pienākumu izpildītājs Juris Markovs.

  Pavasarī novada pašvaldība izsludināja konkursu uz Cēsu Kultūras un tūrisma centra direktora amatu. Pieteicās 22 pretendenti. Pēc vairākām atlases kārtām tika vērtētas divas kandidatūras Latvijas Kultūras koledžas direktore Sandra Plote un Kultūras un tūrisma centra direktora pienākumu izpildītājs Juris Markovs. Pašvaldības personāla atlases komisija lēma, ka priekšroka dodama S. Plotei, tomēr deputāti, pirms lēmuma pieņemšanas, vēlējās uzklausīt abu kandidātu redzējumu par centra turpmāko attīstību. Arī Kultūras un tūrisma centra kolektīvs bija iesniedzis domē vēstuli ar darbinieku parakstiem, kurā atbalstīja J. Markova kandidatūru direktora amatam. Tāpēc notika paplašinātā, slēgta Izglītības, kultūras un sporta komitejas sēde, kurā kandidāti iepazīstināja deputātus ar savu redzējumu par kultūras un tūrisma attīstību novadā.

  Kā atzina Izglītības, kultūras un tūrisma komitejas vadītāja Gunta Bērziņa, J. Markova piedāvājums bija pārliecinošāks un konkrētāks. Deputāti augstu novērtēja arī kandidāta līdzšinējo darbu un izaugsmi Kultūras un tūrisma centrā. Par Personāla atlases komisijas lēmumu centra direktora amatā apstiprināt Sandru Ploti balsoja novada domes priekšsēdētājs Gints Šķenders. Savu izvēli viņš pamatoja ar to, ka sarunās ar kandidātiem novērtējis S. Plotes stratēģisko redzējumu un prasmi veidot saliedētu darbinieku komandu. Ar pārliecinošu vairākumu par Cēsu kultūras un tūrisma centra direktoru tika apstiprināts J. Markovs, kurš savus pienākumus sāk pildīt ar lēmuma pieņemšanas brīdi. Jaunais direktors pateicās par atbalstu un uzticēšanos un teica: „Man patīk mans darbs, tagad ir jauns izaicinājums, jauns ceļš pa kuru iet.”

Attēlā: Juris Markovs

Foto: Jānis Vīksna

 

Informāciju sagatavoja

Andris Vanadziņš

 Cēsu novada pašvaldības Sabiedrisko attiecību speciālists

 

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv