Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Piektdiena, 2020.gada 28.februāris   Vārda dienu svin: Skaidrīte, Skaidra, Justs
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2006.gada 28.augusts  


Jauniešu diena Cēsīs

Preses relīze

20.08.2006

 

Piektdien, 1. septembrī Cēsīs jau ceturto reizi notiks Jauniešu diena, kuru organizē Cēsu pilsētas Jauniešu dome un brīvprātīgie pilsētas un rajona jaunieši, turklāt, kā jau ierasts, visi Jauniešu dienas ietvaros organizētie pasākumi būs bezmaksas.

 

Pa dienu laikā no plkst. 12:00 līdz 15:30 Bērnu parkā notiks dažādas izklaidējošas aktivitātes mazākajiem skolas gaitu uzsācējiem. Plānota plastilīna gleznu veidošana, bruģa mozaīku likšana, asfalta apzīmēšana, kopīga vingrošana, kā arī veiklības un atjautības stafetes. Bērni un vecāki ir aicināti apskatīt Līgas Gaisas foto projektu „Trešā acs: pilsēta, pilsētnieki, fotogrāfijas”, kur savu skatījumu par pilsētu piedāvā pašvaldības un valsts iestāžu vadītāji, uzņēmēji, pirmskolas vecuma bērni un jaunieši.

 

Tā kā mainīta Jauniešu dienas kopīgā koncepcija, arī Vakara daļa iecerēta nedaudz savādāka nekā iepriekšējos gados. No plkst. 17:00 līdz 23:00 Muzeja dārzā notiks dažādas aktivitātes jauniešiem. Uz radošās skatuves apmeklētājus ar jaunā mācību gada sākumu sveiks Goran Gora, Soulmachine,jaunās grupas DunDun un +1, muzikālie Cēsu jaunieši, kā arī jaunie dzejnieki. Lustēties varēs, dejojot Latvju dančus kopā ar Cēsu Danču klubu. Būs apskatāmas arī laureātu īsfilmas no kino festivāliem „Ahūns” un „2Annas”. Arī vakara daļā būs apskatāma izstāde „Trešā acs: pilsēta, pilsētnieki, fotogrāfijas”, kā arī jauniešu darbi no radošās izstādes – konkursa „Dzīvot šodienai, neaizmirstot par rītdienu”. Sildoties pie ugunskuriem, paredzēta maizes cepšana un tējas dzeršana.

 

„1. septembris – tas ir sākums jaunam 9 mēnešus garam darba maratonam, tāpēc ir vērts to atzīmēt kā svētkus, kas rada vienotību un raksturo jauniešus kā aktīvu un atbildīgu sabiedrības daļu. Viena no Jauniešu dienas pamatidejām ir: aicināt jaunus cilvēkus sagaidīt skolas sākumu bez alkohola, cigaretēm un citām atkarību izraisošām vielām, tāpēc ceram, ka paši jaunieši šo ideju respektēs. Lai gan kopā ar dažādām pašvaldības iestādēm centīsimies nodrošināt kārtību pasākuma teritorijā, atgādinām, ka katrs pats un mēs visi kopā esam atbildīgi par to, cik labi būs izdevušies svētki,” stāsta Liene Veidemane projekta vadītāja.

 

 

Sīkāka informācija: Liene Veidemane (t.26386524)

Sagatavoja: Jauniešu dienas darba grupaAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv