Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Piektdiena, 2020.gada 10.jūlijs   Vārda dienu svin: Lija, Olīvija
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2007.gada 28.augusts  


Jauniešu diena ‘07

Jau piekto gadu Cēsu pilsētas Jauniešu dome un brīvprātīgie pilsētas un rajona jaunieši piedāvā iesākt mācību gadu kopā. 3.septembrī no plkst.12.00 līdz pat 23.00 ikvienam būs iespēja aktīvi un pozitīvi pavadīt dienu tepat Cēsīs,”Jauniešu dienā”. Programma ir sadalīta divās daļās - bērnu diena mazākiem skolas gaitu uzsācējiem un vakara daļa ar koncertu un citām aktivitātēm jauniešiem. Kā jau ierasts, šīs dienas ietvaros organizētie pasākumi būs bezmaksas.

 

Bērnu diena ‘Mazais kosmonauts’ (Maija parkā, 1200-1500)

Cēsu pilsētas Jauniešu domes speciāli izveidotā brigāde aicina ikvienu interesentu pievienoties vienreizējā kosmiskā ekspedīcijā, kuras laikā būs iespēja spēlēt spēles, trakot, skriet, lekt, zīmēt un piedalīties dažādos konkursos. Labākajiem kosmonautiem balvas no pasākuma atbalstītājiem.

 

Vakara daļa (Pils dārzs, 1700-2300)

Lai mācību gads uzsāktos krāsainu, neaizmirstamu un muzikālu emociju pilns, uz Jauniešu dienas skatuves kāps: Inokentijs Mārpls, IndyGo, All day long, In the Box, The Picture, Apple in the tree, ierakstu studija „Skapis”.Visi mākslinieki kopā garantē, ka vakars tiks izbaudīts godam.

Paralēli muzikālajai programmai būs iespēja skatīties jauniešu veidotas īsfilmas no Baltijas jauniešu kino kompānijas „Komedia” un Amatieru video festivāla. Pienākot krēslai, varēs cept maizi un, sildoties pie ugunskura, dzert tēju.

 

Pirmā skolas diena ir sākums jaunam 9 mēnešus garam mācību maratonam, tāpēc ir vērts to atzīmēt kā svētkus, kas rada vienotību un raksturo jauniešus kā aktīvu un atbildīgu sabiedrības daļu. Viena no Jauniešu dienas pamatidejām ir: aicināt jaunus cilvēkus sagaidīt skolas sākumu bez alkohola, cigaretēm un citām atkarību izraisošām vielām, tāpēc ceram, ka paši jaunieši šo ideju respektēs. Lai gan kopā ar dažādām pašvaldības iestādēm centīsimies nodrošināt kārtību pasākuma teritorijā, atgādinām, ka katrs pats un mēs visi kopā esam atbildīgi par to, cik labi būs izdevušies svētki.

 

Vislielāko paldies Cēsu pilsētas Jauniešu dome vēlas pateikt saviem atbalstītājiem, kas palīdzējuši realizēt svētkus:

 Cēsu pilsētas dome, SIA "Sinhro-C",SIA "Virāža", SIA "Nodus", SIA "Spriegums", SIA "Reifeks", SIA "Kom-Auto", "cita tipogrāfija" , SIA "Elektro AG", SIA "Vinnis", SIA "Lattelekom BPO", A/S "Hansabanka", A/S "Unibanka", A/S "DnB NORD", A/S "CATA", A/S "Cēsu alus", SIA "Beātus", Z/S "Kliģēni", Z/S "Āraiši", SIA "Vilders", SIA "Autogars", SIA "Rasmanis&Dankers", tipogrāfija "Jāņa sēta", kafejnīca "Province", "Kobalts", grāmatnīca "Zvaigzne ABC", veikals "Balonu pasaule", "Svētavots", Zesessardzes 27.kājnieku bataljons, Baltijas jauniešu kino kompānija „KOMEDIA”,Amatieru video festivāls, bezmaksas komiksu žurnāls KUŠ!

 

 

Tāpēc 3.septembrī tiekamies Cēsīs, Jauniešu dienā!

 

 

Sīkāka informācija : Krista Nītiņa (t. 26357764)

Sagatavoja: Jauniešu dienas darba grupaAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv