Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Pirmdiena, 2019.gada 26.augusts   Vārda dienu svin: Natālija, Tālija, Broņislava, Broņislavs
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2007.gada 28.augusts  


Akcija – „Mana viena diena Latvijā” arī Cēsīs

Aicinām visus Latvijas iedzīvotājus aktīvi līdzdarboties 31. augusta foto akcijā „Viena diena Latvijā. Pēc 20 gadiem”. Lai kļūtu par akcijas dalībnieku, Jums piektdien, 31. augustā, jāņem rokā savs fotoaparāts, mobilais telefons vai kamera un jādodas iemūžināt šīs dienas Latviju no Jūsu redzes leņķa. Jūs varat fotografēt jebko, kas ir apkārt un šķiet pietiekami interesants, lai raksturotu mūsdienu Latviju. Kad esat nobildējis visu, ko vēlējāties, ielādējiet fotogrāfijas mūsu serverī www.vienadiena.lv.

Šā gada 31.augustā no 00:01 līdz 31.augusta 24:00 ikviens aicināts iemūžināt vienu dienu Latvijā. Fotogrāfijas var uzņemt Latvijas teritorijā vai ārpus tās - ja vien tas ir saistīts ar Latviju vai latviešiem. Dalībnieki var izvēlēties kādu no sekojošajām akcijas tēmām:

  • Latviskuma konkurss – nofotografē viņā latvieti!

o        Personību portretu konkurss - mazā objektīva lielā personība!

o        Portretu un vides bilžu konkurss - tikai tūristi fotogrāfē. Fotogrāfi - iemūžina.

o        Konfliktu, kuriozu un joku konkurss - Saviļņo! Pārsteidz! Uzjautrini!

o        Ainavu konkurss - esi rudens, apglezno Latviju!

o        Latvija un latvieši ārzemēs - ārzemju Latvijas latvieši Tālu, tālu, taču ar Latvijas bildi sirdī!

o        Foto sesijas laikā uzņemtos foto materiālus var ielādēt izmantojot www.vienadiena.lv fotogrāfiju ievietošanas formu no 31/08/2007 līdz 05/09/2007. Ielādei paredzētā faila izmērs nedrīkst pārsniegt 5 Megabaitus. (Visus jautājumus, kas saistīti ar Tava viena diena Latvijā fotogrāfiju ielādēšanu www.vienadiena.lv lūdzam adresēt upload@vienadiena.lv).

Iesūtītie fotoattēli piedalās konkursā ar balvām - profesionāla fototehnika no portāla Delfi un foto akcijas organizatoriem.

Piebildei - organizatoram ir tiesības publicēt Jūsu ielādētos fotoattēlus mājas lapā www.vienadiena.lv vai akcijas informatīvo atbalstītāju mājas lapās.

 

Informāciju sagatavoja:

Laura Zauere

Cēsu pilsētas domes

Sabiedrisko attiecību speciāliste

T.: 28645386

laura.zauere@dome.cesis.lv

www.cesis.lvAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv