Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Svētdiena, 2020.gada 5.jūlijs   Vārda dienu svin: Andžs, Andžejs, Edīte, Esmeralda
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2007.gada 28.augusts  


Cēsu Valsts ģimnāzijai 1.septembris būs īpaša diena!

Pirmais septembris Cēsu Valsts ģimnāzijā (CVĢ) būs ne tikai jaunā mācību gada sākums, bet arī jaunā skolas nosaukuma plāksnes atklāšanas diena, kurā piedalīsies arī Izglītības un zinātnes ministre Baiba Rivža.

 

1.septembrī plkst. 12:00 CVĢ skolēni un darbinieki aicināti uz svinīgo daļu Cēsu Kultūras centrā, vēlāk - plkst. 12:20 paredzēts gājiens no Cēsu kultūras centra un ziedu nolikšana Vienības laukumā pie pieminekļa Brīvības cīņās kritušajiem latviešu un igauņu karavīriem. Savukārt skolas pagalmā notiks jaunās plāksnes atklāšanas ceremonija, kad Cēsu Pilsētas ģimnāzija tiks pārdēvēta par Cēsu Valsts ģimnāziju.

 

Jāpiebilst, ka skola jauno statusu ir ieguvusi no 2007.gada 29.maija, kad Ministru kabineta sēdē tika pieņemts lēmums par Valsts Ģimnāzijas statusa piešķiršanu Cēsu Pilsētas ģimnāzijai, jo mācību sasniegumu novērtējums centralizētajos eksāmenos vairāk kā 75% izglītojamo atbilda A, B un C līmenim.

 

Informāciju sagatavoja:

Laura Zauere

Cēsu pilsētas domes

Sabiedrisko attiecību speciāliste

T.: 28645386

laura.zauere@dome.cesis.lv

www.cesis.lv

 

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv