Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Trešdiena, 2020.gada 26.februāris   Vārda dienu svin: Evelīna, Mētra, Aurēlija
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2007.gada 28.augusts  


1.Septembra Svētki Vecpiebalgas „Alauksta krasts” estrādē

 1.Septembris plkst. 17:00

Alauksta krasta estrādē/Vecpiebalgā

 

Sestdien,1.septembrī Vecpiebalgā ,Alauksta krasta estrādē jau no plkst. 17:00 norisināsies atpūtas svētki ar gadatirdziņu un dažādām atrakcijām gan bērniem, gan pieaugušajiem, bet jau no plkst. 20:00 varēs dejot un dziedāt kopīgos ritmos ar plaši pazīstamu mūziķi Intaru Busuli un viņa komandu – grupu Sweetwaterz, kuras dalībnieki ir tādi mūziķi kā Kārlis Lācis (rhodeo piano, sintezators, balss), Gints Pabērzs (tenora, soprāna saksofons, balss), Kaspars Zemītis (ģitāra, balss) un Mārtiņš Linde (bungas), kas klausītājiem pazīstami no grupas „Time After Time”. Sweetwaterz sastāvā piedalās arī Oskars Zemītis (bass).

  Vecpiebalgas koncertprogrammā plānots iekļaut ne tikai dziesmas no esošā repertuāra latviešu, angļu un krievu valodās, bet arī dažas pavisam svaigas dziesmas no topošā albuma, kuras būs ar oriģinālu mūziku, ne banāliem tekstiem, savdabīgu emocionālo piedevi – tas viss piedos koncerta skanējumam to atmosfēru, kas nepaliks nepamanīta klausītājam.

Kā puiši paši smejoties saka, viņi izpilda eksperimentālo pop - mūziku, kur Intara unikālais balss tembrs un pārsteidzošais frāzējums liek pat populārām dziesmām izskanēt savdabīgāk.

Uz šo koncertu papildus pieaicinātas četras back vokālistes, kas piedos krāsainību vizuālajā un muzikālajā ziņā. Koncerts sastāv no divām daļām, katra pa 45 min. Pauzē pasākuma vadītāja Jaunā Rīgas teātra aktrise Līga Sipjagina organizēs dažādus konkursus un spēles ar balvām gan mazajiem, gan lielajiem klātesošajiem skatītājiem.

Vakara gaitā paredzēta arī loterijas izspēle, kurā piedalīsies visi klātesošie skatītāji ar numurētām loterijas - ieejas biļetēm.

Noslēgumā svētku uguņošana ūdenī un turpinājumā disenīte, kurā spēlēs DJ Fari no Cēsīm līdz pat pašam rītam.

Pasākuma apmeklētājiem būs iespēja izvizināties „Žagarkalna” plostos, kas aprīkoti ar mirdzošām lāpām. Klaviermūzikas pavadībā uz plosta varēsiet nobaudīt arī pa kādam dzērienam.

Karstākajiem ballētājiem ir sarūpētas telšu vietas un nākamā dienā atpūta pie ezera ar spēlēm brīvā dabā pēc pašu izvēles!

Tiksimies Vecpiebalgā!

 

 

Vakara Programma.

Ieeja no plkst. 17:00

Gadatirgus

Atrakcijas

Bufete

20:00 Koncerts- Intars Busulis ar komandu

20:45 Konkurss bērniem ar balvām

21:00 Konkurss pieaugušajiem

20:15 Koncerts- Intars Busulis ar komandu

22:00 Konkursi

Loterijas izspēle

23:00 Svētku salūts

Disenīte kopā ar DJ no Cēsīm

Vakara gaitā – vizināšanās ar „Žagarkalna” plostiemAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv