Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Pirmdiena, 2020.gada 17.februāris   Vārda dienu svin: Donats, Konstance
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2008.gada 28.augusts  


Brīvpusdienas mazajiem cēsniekiem

Ģimenes, kurās aug skolēni un kuru deklarētā pamata dzīves vieta pēdējos 12 mēnešus ir Cēsu pilsēta, līdz 30.septembrim ir aicinātas Cēsu pašvaldības aģentūrā „Sociālo pakalpojumu un sociālās palīdzības aģentūra” (Aģentūrā) iesniegt dokumentus, lai saņemtu brīvpusdienas.

 

No šā gada 1. septembra valsts apmaksātas brīvpusdienas saņems visi pirmo klašu skolēni visās Latvijas skolās. Cēsu pašvaldība brīvpusdienas piešķirs arī skolēniem no trūcīgām un maznodrošinātām ģimenēm, pilngadību sasniegušiem bāreņiem un bez vecāku gādības palikušiem bērniem, kas turpina iegūt izglītību vispārējās izglītības iestādē. Lai saņemtu brīvpusdienas, Aģentūrā jāiesniedz iesniegums, trūcīgas vai maznodrošināts ģimenes statusu apliecinoša izziņa un izziņa no mācību iestādes, kurā bērns mācīsies.

 

Brīvpusdienas var saņemt arī bērni, kuri atrodas aizbildnībā vai aug audžuģimenē un bērni, kuriem piešķirta invaliditāte. Šajos gadījumos Aģentūra neizvērtē ģimenes ienākumus, līdz ar to Aģentūrā uzrādāmie dokumenti ir bāriņtiesas vai Darba ekspertīzes ārstu komisijas (DEĀK) izsniegtās apliecības un izziņa no mācību iestādes, kurā bērns mācīsies.

 

Sociālā darba organizatoru pieņemšanas laiki Cēsu pašvaldības aģentūrā „Sociālo pakalpojumu un sociālās palīdzības aģentūra”, Bērzaines ielā 18, 2.stāvā, 6.kabinetā ir: pirmdien, otrdien, ceturtdien no 8:00-12:00 un trešdienās no 13:00-18:00.

 

 

 

Informāciju sagatavoja

Sabīne Ozoliņa

„Sociālo pakalpojumu un sociālās palīdzības aģentūras”

Projektu vadītāja

Tālrunis: 64127890Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv