Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Svētdiena, 2020.gada 19.janvāris   Vārda dienu svin: Andulis, Alnis
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2008.gada 28.augusts  


Uztura maksu atlaides cēsniekiem pirmsskolas izglītības iestādēs

Ģimenes, kurās aug pirmsskolas izglītības iestāžu audzēkņi, kuru deklarētā pamata dzīves vieta pēdējos 12 mēnešus ir Cēsu pilsēta, līdz 30.septembrim ir aicinātas Cēsu pašvaldības aģentūrā „Sociālo pakalpojumu un sociālās palīdzības aģentūra” (Aģentūra) iesniegt dokumentus, lai saņemtu uztura maksu atlaides pirmsskolas izglītības iestādēs.

 

Trūcīgas ģimenes saviem bērniem pirmsskolas izglītības iestāžu apmeklēšanai var saņemt 75% atlaidi, maznodrošinātas – 25% atlaidi. Lai saņemtu šos atvieglojumus, Aģentūrā jāiesniedz iesniegums un dokumenti, kas apliecina visu ģimenes locekļu ienākumus.

 

Neizvērtējot ģimenes materiālo stāvokli, 25% atlaidi no pirmsskolas izglītības iestādē noteiktās uztura maksas var saņemt bērni, kuri atrodas aizbildnībā vai aug audžuģimenē un 100% atlaidi – bērni, kuriem noteikta invaliditāte. Lai saņemtu šīs atlaides, aizbildņiem un audžuvecākiem Aģentūrā jāuzrāda bāriņtiesas izsniegta apliecība, bērnu invalīdu vecākiem – DEĀK izsniegtās apliecības, abos gadījumos nepieciešama arī izziņa no pirmsskolas izglītības iestādes, kuru bērns apmeklēs.

 

Sociālā darba organizatoru pieņemšanas laiki Cēsu pašvaldības aģentūrā „Sociālo pakalpojumu un sociālās palīdzības aģentūra”, Bērzaines ielā 18, 2.stāvā, 6.kabinetā ir: pirmdien, otrdien, ceturtdien no 8:00-12:00 un trešdienās no 13:00-18:00.

 

 

 

Informāciju sagatavoja

Sabīne Ozoliņa

„Sociālo pakalpojumu un sociālās palīdzības aģentūras”

Projektu vadītāja

Tālrunis: 64127890Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv