Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Svētdiena, 2020.gada 7.jūnijs   Vārda dienu svin: Gaida, Arnis
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2009.gada 28.augusts  


Cēsīs atjauno pilsētas apgaismojumu

Sagaidot no vasaras brīvlaika atgriežamies skolēnus, no 28.augusta Cēsīs diennakts tumšajā laikā tiks apgaismotas visas ielas.

 

Pēc daudzu cēsnieku rosinājuma, Cēsu novada pašvaldībā nolemts no 28.augusta līdz 6.septembrim apgaismot visu pilsētu līdz plkst.01.00 naktī, un līdz rīta gaismai atstāt apgaismojumu ekonomiskajā režīmā ieslēdzot katru trešo spuldzi. Tāpat arī visu diennakts tumšo laiku tiks apgaismotas gājēju pārejas un ielu krustojumi.

 

Sākot no 7.septembra visā pilsētā gaisma degs līdz pusnaktij, bet līdz rīta gaismai -  ekonomiskajā režīmā.

 

„Šādu lēmumu pieņēmām rūpējoties par iedzīvotāju drošību un ņemot vērā, ka pilsētā no vasaras brīvlaika atgriežas bērni un skolu audzēkņi. Tāpat arī iedzīvotājiem, kuri no darba pārrodas tumšajā laikā, būs drošāk,” skaidro Cēsu novada pašvaldības komunālās nodaļas vadītājs Igors Mercs.

 

Jau ziņots, ka, lai ekonomētu līdzekļus un energoresursus, Cēsu pilsētā no 15.jūnija diennakts tumšajā laikā tika samazināts apgaismojums. Gaišs bija vien pilsētas centrs un maģistrālās ielas. Aprēķini liecina, ka tādejādi gandrīz pieckārtīgi tika samazināti tēriņi par ielu apgaismojumu. 

 

 

Informāciju sagatavoja

Cēsu novada pašvaldības

Sabiedrisko attiecību speciāliste

Ieva Karlsberga

t. 64121677; 26469249

ieva.karlsberga@dome.cesis.lv

www.cesis.lvAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv