Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Svētdiena, 2020.gada 5.aprīlis   Vārda dienu svin: Vija, Vidaga, Aivija
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2012.gada 28.augusts  


Jaunie arhitekti dos priekšlikumus pilsētas attīstībai

Rīgas Tehniskās universitātes starptautiskā vasaras skola „Event City” vēlreiz aicina uz darbnīcu projektu prezentāciju – šoreiz latviešu valodā. Piektdien, 31. augustā plkst. 11.00 Cēsu profesionālajā vidusskolā prezentēs studentu oriģinālo skatījumu un izstrādātās idejas Cēsu pilsētvides attīstībai.

 

Divu nedēļu garumā no 30. jūlija līdz 10. augustam 55 dalībnieki strādāja piecās tematiskās darbnīcās, apspriežot pilsētvides un sociālo situāciju, kā arī būvējot pagaidu instalācijas Cēsu vecpilsētā. Oficiālais noslēgumu pasākums angļu valodā notika jau 10. augustā, kad tika atklātas arī instalācijas.

 

Rīgas Tehniskās universitātes starptautiskā vasaras skola arhitektūras un pilsētplānošanas studentiem jau desmit gadu garumā sevi apliecina kā alternatīvu izglītības modeli, kas apvieno teorētisku apmācību ar inovatīvām dizaina un izpētes metodēm. Vasaras skola ik gadus piesaista internacionālu mācībspēku komandu, ko veido jauni profesionāļi ar studiju un darba pieredzi labākajās Eiropas augstskolās un birojos.

 

 

Informāciju sagatavoja:

Cēsu novada pašvaldības

Sabiedrisko attiecību jaunākā speciāliste

Ance SaulīteAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv