Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Ceturtdiena, 2020.gada 2.jūlijs   Vārda dienu svin: Lauma, Ilvars, Halina
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2009.gada 28.septembris  


Cēsu Sporta skolas aktualitātes

Cēsu pilsētas sporta skola turpina uzņemt jaunus audzēkņus florbola, basketbola, volejbola un slēpošanas grupās. Tiek aicināti arī audzēkņi, kuri grib nodarboties biatlona, futbola, orientēšanās sporta un vieglatlētikas sporta veidu nodaļās. Informāciju par treneriem un treniņu laikiem var uzzināt sporta skolas interneta mājas lapā www.cesusportaskola.lv

12. un 13.septembrī sporta skolas audzēkņi piedalījās Latvijas čempionātā rollerslēpošanā, bet mēneša beigās uzsāka sacensības Swedbank Latvijas Jaunatnes basketbola līgā.

Oktobrī sāksies florbola un volejbola Latvijas jaunatnes čempionāti.

Noslēgušās vieglatlētikas, futbola, slēpošanas un orientēšanās sporta vasaras sezonas sacensības, kurās mūsu sporta skolas audzēkņi sasnieguši lieliskus rezultātus.

Sporta skolas treneri vada nodarbības un uzņem ik vienu audzēkni, kurš vēlas nodarboties sporta skolā, lai gan finansējums treneru atalgojumam ir samazināts.

19.septembrī Cēsu pilsētas sporta skola, kopā ar running.lv, rīkoja skrējienu "Apkārt Cēsīm", kurā piedalījās vairāk nekā 280 dalībnieki gan no Cēsīm un Cēsu rajona, gan citām Latvijas apdzīvotām vietām.

Ar 29.septembra rudens krosu sākās Cēsu (bijušā) rajona vispārizglītojošo skolu sporta sacensības.

Skolotāji un skolēni ir ieinteresēti sacensties un noskaidrot labākās skolu komandas un individuālos dalībniekus dažādos sporta veidos.

Veselā miesā vesels gars!Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv