Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Ceturtdiena, 2020.gada 2.aprīlis   Vārda dienu svin: Imgarde, Irmgarde
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2010.gada 28.septembris  


Cēsu rozā velosipēdu pārvērtības

Cēsu rozā velosipēdu pārvērtības

 

Sestdien, 25.septembrī, Cēsīs notika velosipēdu veikala „Eži” un „Cēsu Kultūras un tūrisma centra” kopīgi rīkotā rozā velosipēdu apgleznošana.

 

Apgleznot velosipēdus, un tādējādi paužot atbalstu „Starptautiskajai dienai bez auto”, bija ieradušies A/S Cēsu Alus valdes priekšsēdētāja Eva Sietiņsone Zatlere ar savu ģimeni un uzņēmuma darbinieku komandu; Gundega Skudriņa no R/A „Skudras metropole” ar savu ģimeni; Cēsu novada domes priekšsēdētājs Gints Šķenders; Cēsu Mākslas skola; Cēsu Centrālās bibliotēkas pārstāvji; Cēsu zobārstniecības poliklīnika; Cēsu jauniešu dome; Fonoklubs; laikraksts „Druva”; uzņēmums „JD Tehnika”; veikals „Gaisma”; Cēsu Kultūras un tūrisma centrs un aktīvā tūrisma centrs „Eži”. Divus velosipēdus apgleznoja ģimenes ar mazajiem cēsniekiem.

 

„Akcija ir izdevusies. Mērķis, pievērst uzmanību velosipēdam kā dabai nekaitīgam pārvietošanās transportlīdzeklim, ir sasniegts. Cilvēki ir pamanījuši krāsainos riteņus pilsētas ielās, fotografējas pie tiem un jācer, ka kādu tas pamudinās dzīvot videi draudzīgāk”, atzina akcijas idejas autors un organizators, aktīvā tūrisma centra „Eži” īpašnieks Mārtiņš Malcenieks.

 

Apgleznotie velosipēdi atkal tiek izvietoti Cēsu ielās, lai tie ar savu košumu turpinātu iepriecināt pilsētas iedzīvotājus un viesus.

 

Un ikvienam interesentam ir iespēja jauki pavadīt rudenīgo laiku Cēsīs piedaloties spēlē „VeloFotoMedības”: jāatrod visi apgleznotie velosipēdi un jānofotografējas pie tiem, fotogrāfijas jāatrāda veikalā „Eži”, Pils laukumā 1. Ikviens, kas būs atradis visus velosipēdus, saņems bezmaksas ieeju Cēsu pils kompleksā un dāvanu no veikala „Eži”! Vairāk informācijas www.ezi.lv. Akcija spēka līdz š.g. 1.novembrim.

 

Jau ziņots, ka, lai pievērstu uzmanību pasaules dienai bez auto, 17. septembrī aktīvā tūrisma centrs „Eži”, Cēsīs dažādās vietās izvietoja rozā krāsā nokrāsotus velosipēdus ar saukli „Mazāk dūmu – vairāk muskuļu”. Ar šo akciju organizatori aicināja cēsniekus ikdienā vairāk braukt ar velosipēdiem. Akciju atbalstīja Cēsu novada pašvaldība, veikals „Gaisma” un SIA „JD Tehnika”.

 

 

  

Informāciju sagatavoja:

 

Daiga Janševska

Cēsu Kultūras un Tūrisma centra

Sabiedrisko attiecību speciāliste

Tālr.64121815; 28342115

E – pasts: daiga.jansevska@cesis.lv

www.cesis.lv

 

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv