Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Ceturtdiena, 2020.gada 2.aprīlis   Vārda dienu svin: Imgarde, Irmgarde
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2011.gada 28.septembris  


Darbu atsāk nakts patversme

Sākot no 1.okobra savu darbību atsāks Cēsu novada pašvaldības aģentūras „Sociālais dienests” (Dienests) nakts patversme.

 

Nakts patversmē klientus uzņems katru dienu laikā no plkst. 18.00 līdz 19.30, savukārt, tā jāatstāj nākamā rītā līdz plkst. 8.00. Nakts stundās klientus uzņems tikai ārkārtas situācijās. Nakts patversmes pakalpojumus nevarēs izmantot personas, kas atrodas alkoholisko dzērienu reibumā.

 

Lai uzturētos nakts patversmē nepieciešams sociālā darbinieka norīkojums, to izsniedz Dienests, Bērzaines ielā 18, 2.stāvā, 8.kabinetā vai Vaives pagasta pārvaldē "Kaķukrogs".

 

Nakts patversmes pakalpojums ir maksas pakalpojums: bezpajumtniekiem, kuru pēdējā deklarētā dzīvesvieta ir Cēsu novada administratīvajā teritorijā, maksa par vienu nakti patversmē - 50 santīmi. Nakts patversmes pakalpojumi, izņēmuma gadījumos būs pieejami arī citu novadu iedzīvotājiem. To maksa par vienu nakti patversmē –  Ls 5

 

Aicinām ikvienu, kurš ievērojis kādu no pilsētas bezpajumtniekiem, informēt viņu par iespējām nakšņot nakts patversmē Bērzaines ielā 16, kā arī lūdzam informēt Cēsu novada pašvaldības policijas dežurantu telefoniski (64122735) par bezpajumtnieku atrašanās vietām.

 

 

Informāciju sagatavoja

Ance Saulīte

Cēsu novada pašvaldības aģentūras

„Sociālais dienests”

Projektu vadītāja – attīstības speciāliste

Tālrunis: 64127749Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv