Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Otrdiena, 2020.gada 31.marts   Vārda dienu svin: Gvido, Atvars
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2012.gada 28.septembris  


Cēsu Tūrisma informācijas centrs un Pils komplekss pāriet uz ziemas sezonu

 Cēsu Tūrisma informācijas centra un Pils kompleksa (Viduslaiku pils, Cēsu Jaunā pils, Izstāžu nams) darba laiks ziemas sezonā, kas sākas no 1. oktobra līdz 30.aprīlim:


Pirmdienās slēgts
Otrdienās - sestdienās 10:00 - 17:00
Svētdienās 10:00 - 16:00.

Biļetes muzeja kompleksa apmeklēšanai beidz pārdot 45 min. pirms darba laika beigām.
Darba laiks  attiecīgi  arī  SIA "Pils suvenīri" un Biļešu paradīzes kasei.

 

Neraugoties ziemas sezonas darba laiku, Cēsu Jaunās pils zālēs oktobra mēnesī rosība turpināsies. Festivāls „Galantais klavesīns” 30.septembrī aicina uz koncertu „Klavesīna laikmets”, bet 14.oktobrī klausītājus uz romantiskām franču melodijām Cēsu pils bēniņos aicinās duets „Viņš un Viņa”. Uzņēmējus un semināra rīkotājus laipni gaida Cēsu pils 3.stāva konferenču centrs ar modernu tehnisko aprīkojumu vēsturiskā vidē.

 

Kad ārā kļūst nemīlīgs un drēgns, tad šo laiku var izmantot lietderīgi un apmeklēt Cēsu Vēstures un mākslas muzeja jauno pastāvīgo vēstures un vēsturisko interjeru  ekspozīciju „Cēsis – Latvijas vēstures simbols”. Skolēnus un pedagogus gaida jauna un aizraujoša muzejpedagoģiskā programma „Riekstu kalna arheologs”.

 

Arī Izstāžu namā ar 1.oktobri atsākas gleznošanas studijas „Stallis” nodarbības un tiek aicināti jauni dalībnieki. Jaunu sezonu uzsāk Mākslas vēstures lekciju lasījumi ar mākslas zinātnieces Baibas Eglītes interesantajiem stāstījumiem. Festivāla „Galantais klavesīns” ietvaros Izstāžu namā 14.oktobrī skanēs noslēguma koncerts ''Kapelmeistara stāsti''.

 

Cēsu Tūrisma informācijas centra speciālisti atradīs atbildes uz jūsu jautājumiem par brīvajām naktsmītnēm Cēsu apkārtnē, laipnākajām kafejnīcām un saistošākajiem pasākumiem Cēsu novadā. Un ja zeltainais rudens vēl ļaus baudīt sauli, tad Tūrisma informācijas centrā ir atrodama informācija par labākajām pastaigas takām pie Gaujas.

 

 

Informāciju sagatavoja:

Daiga Jansevska

Cēsu Kultūras un Tūrisma centrs

Sabiedrisko attiecību speciāliste

Tālr.28342115;64127636

e-pasts: daiga.jansevska(at) cesis.lv

www.cesis.lv

 

 

 

 

 Atpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv