Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Ceturtdiena, 2020.gada 2.jūlijs   Vārda dienu svin: Lauma, Ilvars, Halina
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2012.gada 28.septembris  


Cēsniekiem jauna iespēja uzņemt viesus un izglītoties garšas pasaulē

Viesnīcas Kolonna Hotel Cēsis restorāns ALEXIS izveidojis jaunu piedāvājumu cēsniekiem un pilsētas viesiem- lietišķās pusdienas un ceļojumu garšas pasaulē.

 

Viesnīcas Kolonna Hotel Cēsis restorāns ALEXIS piedāvā plašu, izcilu latviešu un starptautiskās virtuves ēdienu izvēli. ALEXIS atrodas pašā Cēsu sirdī un piedāvā lielisku iespēju atvilkt elpu steidzīgajā dienas dunā vai arī apvienot biznesa tikšanos ar gardām pusdienām. Sākot ar š.g. 1.oktobri katru darba dienu no plkst. 12:00 - 16:00 restorānā ALEXIS iespēja nobaudīt lietišķās pusdienas.

 

Tāpat Kolonna Hotel Group aicina iepazīt izsmalcināto vīna pasauli, piedāvājot vīna vakarus restorānā ALEXIS. Vīna vakari notiks reizi mēnesī piektdienās no 12. oktobra līdz pat 2013. gada maijam. Katram vīna vakariņām izstrādāta tiks īpaša ēdienkarte ar 3 vai 4 ēdieniem, kam piemeklēti tiks 4 alkoholiskie dzērieni degustācijai no vienas noteiktas vīna lielvalsts. Ceļojuma gida lomā būs vīnzinis Uldis Grigalis, kurš vakariņu laikā stāstīs gan par attiecīgo vīna valsti, gan par degustācijai piedāvātajiem vīniem un to saderību ar ēdieniem.

Plašāka informācija par piedāvājumu atrodama Cēsu tūrisma mājas lapā  http://www.tourism.cesis.lv/lv/jaunumi/337.html 
 

Informāciju sagatavoja:

 Daiga Jansevska

Cēsu Kultūras un Tūrisma centrs

Sabiedrisko attiecību speciāliste

Tālr.28342115;64127636

e-pasts: daiga.jansevska(at) cesis.lv

www.cesis.lvAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv