Pašreiz esat atvēruši iepriekšējo lapas versiju - un tāpēc informācija var būt novecojusi. Ieteicams skatīt jauno lapas versiju: www.cesis.lv.

    
              LV    RUS    ENG    GER    Pirmdiena, 2020.gada 6.jūlijs   Vārda dienu svin: Anrijs, Arkādijs
  
 Par Cēsu novadu
 Pašvaldība
 Tūrisms
 Sociālā palīdzība
 Kultūra
 Izglītība
 Sports
 Uzņēmējdarbība

Top.LV

Latvijas Reitingi2008.gada 28.oktobris  


Atrodi jaunas krāsas Latvijā!

Tuvojoties Latvijas 90. dzimšanas dienai, parādīsim, cik mūsu dzimtā zeme ir daudzveidīga un skaista!

 

Piedalies „Latvijas Avīzes” un „Skaisto Skatu aģentūras” rīkotajā konkursā „Atrodi jaunas krāsas Latvijā!”, ja zini ievērības cienīgas vietas Cēsīs un Cēsu rajonā, kuras būtu vērts apskatīt, bet kurām ceļotāji, tās nezinādami, met līkumu! Raksti, ja zini kādu nesen izveidotu jaunu kempingu, brīvdienu māju, aktīvās atpūtas vietu vai dabas taku! Raksti, ar kādiem mazāk zināmiem apskates objektiem vai piemiņas vietām lepojas Cēsu pilsētas un rajona ļaudis! Kopīgi ieraudzīsim to Latviju, kuru vēl neesam iepazinuši!

 

Konkursa labākā apraksta autors saņems dāvanu karti Ls 250 vērtībā no „Skaisto Skatu aģentūras, un vēl trīs konkursa dalībnieki - veicināšanas balvas no izdevniecības „Latvijas Avīze”.

 

Novērtējot aprakstus, tiks ņemta vērā gan vēstījuma oriģinalitāte, gan valoda un spēja interesanti pastāstīt par izraudzīto objektu, ieintriģējot to apmeklēt. Nevērtēs aprakstus, kuros būs stāstīts par populāriem vai presē jau iepriekš aprakstītiem apskates objektiem! Apraksta apjoms ir 1 – 2 lapaspuses. Viens dalībnieks var piedalīties ar vairākiem aprakstiem.

 

Aprakstus kopā ar fotogrāfijām līdz 18. novembrim sūtiet uz „Latvijas Avīzes” redakciju pa pastu ar norādi „Aprakstu konkursam” Dzirnavu ielā 21, Rīgā, LV 1010 vai uz e-pastu: zigmunds.bekmanis@la.lv . Lūgums klāt pievienot autora vārdu, uzvārdu un tālruņa numuru.


Konkursa rezultāti tiks publicēti „Latvijas Avīzē” 2008. gada 4.decembrī.

 

 

 

 

Informāciju sagatavoja

Linda Šlēziņa

Vidzemes Vēstures un Tūrisma centra

galvenā speciāliste mārketinga un sabiedrisko attiecību jautājumos

Tālr. 64127755, mob.tālr. 26666365

e-pasts: linda.slezina@cesis.lvAtpakaļ...     Aktualitātes

     Pasākumi
     Ziņu arhīvs
 
© Cēsu novada pašvaldība, Bērzaines iela 5, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101, tālrunis 64161800, fax 64161801, e-pasts: iac@dome.cesis.lv. izstrādāts: evolution.lv